«Бренд науковця формує імідж навчального закладу». Такий меседж отримано під час проходження курсів підвищення кваліфікації «БРЕНД НАУКОВЦЯ У ЦИФРОВОМУ СВІТІ» від ВГО «Інноваційний Університет» та Офіс підтримки вченого викладачами Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Ганною Варіною, Світланою Шевченко, Наталією Глєбовою.

Інноваційні кейси щодо формування та просування власного бренду було представлено професійними спікерами. Надзвичайно корисними виявилися заняття з питань побудови успішної кар’єри науковця в сучасному світі та тема власного бренду серед наукової спільноти, презентація своєї дослідницької діяльності щодо цілей та контекстів, аспекти складання резюме та ефективного проходження онлайн співбесіди, інструменти відкритої науки як засобу для популяризації наукових здобутків.

Учасники програми мали змогу ознайомитися з особливостями підтримування в актуальному стані власних цифрових профілів вченого у міжнародних наукометричних базах, розглянути принципи академічної доброчесності та їх роль у формуванні іміджу вченого.

Дякуємо організаторам Олеся Ващук, Теодозія Яцишин, Анна Яцишин , Иван Балыкин, Сергій Касьян, Олена Ковальчук за надані знання та можливості щодо розвитку особистісних компетентностей в напрямку популяризації власного бренду, а також вдосконалення існуючих та набуття нових навичок успішної комунікації та самопрезентації.