Цього року традиції поступилися інноваціям.

Першокурсники пережили 4 дні шаленого ритму та неймовірних емоцій. Захоплюючий онлайн квест головним сайтом університету, круті змагання з волейболу та масштабний челендж «Зірка Tik Tok» познайомив першачків з університетом та один з одним.

9 жовтня на площі перед головним корпусом університету відбулося підведення підсумків та нагородження переможців.

З вітальним словом до першокурсників звернулась начальник відділу організаційно-виховної роботи та професійної орієнтації молоді Карина Моложон, яка привітала присутніх з активним початком навчання та успішною посвятою в студенти.

Перемогу в інтерактивному онлайн-квесті здобула команда хіміко-біологічного факультету.

Переможцями челенджу «Зірка Tik Tok» стали першокурсники Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти.

У змаганнях з волейболу перемогу вибороли жіноча команда філологічного факультету та чоловіча команда природничо-географічного факультету.

Перемогу у «Битві Факультетів 2020» одержали першокурсники філологічного факультету!

Вітаємо з перемогою!

Відділ організаційно-виховної роботи та професійної орієнтації молоді висловлює щиру подяку Голові первинної профспілкової організації університету Тетяні Дюжиковій за допомогу в організації та заохоченні усіх учасників і переможців змагань солодкими подарунками!

Бажаємо Вам не зупинятись на досягнутому! Завжди та при будь-яких обставинах рушайте тільки вперед до перемоги та успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *