Антон Маринов – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»15 квітня 2020 на базі Української інженерно-педагогічної академії, не зважаючи на карантин, відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта». Всього у конкурсі прийняли участь 86 студентів з різних закладів вищої освіти України.

Для участі у другому турі конкурсу були запрошені здобувачі вищої освіти з 21 вишу, які презентували наукові роботи з актуальних питань професійної освіти за такими напрямами:

  1. Засоби навчання та виховання.
  2. ІКТ у професійній освіті.
  3. Методи навчання та виховання.
  4. Зміст професійної освіти.

Котрий рік поспіль студенти спеціальності 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології) є призерами цього конкурсу.

Вітаємо Маринова Антона Володимировича студента 1 курсу магістратури спеціальності 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології) та наукового керівника д.пед.н., доц. кафедри інформатики і кібернетики Круглика Владислава Сергійовича із захистом наукової роботи на тему «Розробка інтерактивного посібника для вивчення архітектури персонального комп’ютера засобами доповненої реальності» та отриманням диплому ІІІ ступеня.

Щиро бажаємо подальших успіхів на науковій освітянській ниві!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *