Актуальні питання освітнього процесу в сучасній школі28 листопада 2019 року кафедрами математики і фізики, педагогіки та педагогічної майстерності був проведений круглий стіл «Актуальні питання освітнього процесу в сучасній школі», учасниками якого стали студенти факультету, які будуть проходити педагогічну практику.

Під час роботи круглого столу доценти Бєльчев П.В, Головкова М.М., Бєльчева Т.Ф., старшій викладачі Стрілець О.В. і Сюсюкан Ю.М., вчитель математики гімназії №10 м. Мелітополя виступили перед студентами з цікавими матеріалами по напрямкам, правилам та особливостям роботи вчителя в загальноосвітній школі. В діалозі зі студентами відповіли на актуальні питання, розглянули педагогічні ситуації та методи їх вирішення.

Студенти групи М119-і Сурженко Вікторія та Раділова Христина виступили з доповіддю про проведену роботу в рамках реалізації наукової теми кафедри математики і фізики «Використання сучасних інформаційних технологій в професійній підготовці та роботі вчителя математики». Студентками, під керівництвом доцента Бєльчева П.В., були проведені теоретичні дослідження проблем методики викладання математики, узагальнено досвід вчителів математики, проведено педагогічний експеримент.

У своєму виступі Сурженко Вікторія розповіла про метод проектів і  представила власний проект «Математична мозаїка», який було реалізовано зі студентами 4-го курсу спеціальності 014 «СО Математика» під час проведення самостійної роботи з дисципліни «Методика викладання математики».

Радилова Христина доповіла про досвід створення дидактичних матеріалів з математики засобами доповненої реальності, а саме про інструменти розробки доповненої реальності та власний досвід алгоритму роботи з цими інструментами.

Присутні з великим інтересом спостерігали тривимірні геометричні об’єкти які з’являлися на сторінках друкованих матеріалів. Студенти виявили бажання використовувати цей досвід при розробці та проведені власних уроків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *