Акція «Як перетворити мрії у реальність»: кафедра української і зарубіжної літератури запрошує стати україністом!21.04.2020 р. об 11.00 викладачами кафедри української і зарубіжної літератури (к. філол. н., доценти Т.М. Шарова, Л.П. Копєйцева, к. пед. н., доцент  В.Г. Зотова, к. пед. н., доцент С.В. Шаров) у Skype режимі проведено профорієнтаційну бесіду з учнями ліцею № 19 на тему: «Як перетворити мрії у реальність».

З метою зацікавлення майбутніх абітурієнтів завідувач кафедри Т.М. Шарова продемонструвала спецпроєкт «Як стати великим українцем», розповіла учням про підстави з надання Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького освітніх послуг (ліцензування, сертифікати); про наявні освітньо-професійні програми на кафедрі української і зарубіжної літератури.

Розмова супроводжувалась цікавою презентацію про спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) та 035.01 Філологія. Українська мова та література. Значний інтерес у випускників, зокрема у Єлизавети Захаржевської, Ренати Корчаки викликала розповідь про студентське життя та відпочинок: освітню, інноваційну та виховну роботу, наукову та міжнародну діяльність студентів.

Особливо висловлюємо подяку вчителю української мови та літератури ліцею № 19 Науменко Т. Я  за співпрацю та залучення учнів до спілкування в новому форматі.

Важко здійснити вибір юним абітурієнтам: успішно скласти ЗНО та поставити пріоритетність ЗВО, обрати певну освітню програму. Ось які кроки попереду у наших майбутніх абітурієнтів!

Тож будемо плекати надію на те, що такі зустрічі дозволять зорієнтуватися випускникам, батькам та обрати правильний шлях!

Інформацію підготувала доцент кафедри української і зарубіжної літератури Л.П. Копєйцева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *