Вже третій рік поспіль викладачами і співробітниками кафедри екології, загальної біології та раціонального природокористування організована та проведена благодійна акція до Дня Святого Миколая. Ще у листопаді було оголошено про проведення цілеспрямованої акції на підтримку багатодітних малозабезпечених родин Мелітопольської округи. Усі небайдужі жителі Мелітополя і району, викладачі та здобувачі вищої освіти упродовж листопаду-грудня приносили на кафедру домашні іграшки, розвивальні ігри, зошити, книги, фарби, олівці, солодощі та ін.

Солодку випічку у вигляді розписних пряників надала співробітниця університету Якимова І.В. Три ящики цитрусових плодів придбали і надали викладачі кафедри економіки та готельно-ресторанної справи (проф. Марченко О.А.). Солодощі придбали викладачі і співробітники кафедри екології, загальної біології та раціонального природокористування (Коваленко Д.В., Федюшко М.П., Копилова Т.В., Бабуніч-Стебліна О.А.). Значно допомогли в організації і проведенні акції студенти хіміко-біологічного факультету – Демешко Анастасія, Шелгачов Рувім, Гефанова Олександра, Халіляєв Ельдар, Тангаров Семен та багато інших.

Усі іграшки, ігри, солодощі та цитрусові були розподілені по родинних святкових кошиках-пакунках у відповідності до кількості дітей та їх статі в родині і 21 грудня розвезені по адресатах. Велику допомогу в організації та проведенні акції надали співробітники соціальних служб Костянтинівської сільської ради на чолі з заступницею сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Юлією Дузь.

Від імені викладачів та співробітників кафедри висловлюю щиру вдячність усім, хто проявив свою небайдужість до багатодітних родин та проведеної для них акції – разом ми робимо добру і гарну справу!

З глибокою вдячністю, завідувач кафедри екології, загальної біології та раціонального природокористування В.П. Воровка