Представники профспілок та студентських рад різних університетів та коледжів області стали гостями Запорізької обласної ради, де вони поспілкувалися з очільником обласного парламенту Григорієм Самардаком та дізналися більше про роботу депутатського корпусу й можливості для подальшого розвитку.

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького на зустрічі представили студенти хіміко-біологічного і філологічного факультетів Саржан Анастасія, Моложон Каріна, Дуднік Катерина.

День відкритих дверей для молоді організували з ініціативи Запорізької обласної студентської ради та з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначають 7 грудня.

Григорій Самардак розповів гостям обласної ради про особливості роботи депутатського корпусу, поставивши обласний парламент в приклад активістам студентського руху, адже попри політичну різність, депутати вміють знаходити компроміс і згуртовуватися, приймаючи рішення в інтересах громади. Він також побажав студентам приєднуватися до натхненників змін та розвитку місцевого самоврядування в Запорізькій області, адже реформи в системі місцевої влади потребують фахових спеціалістів в різних галузях.

Студенти підготували для очільника обласного парламенту «гострі запитання», які сьогодні турбують молодь: про перспективи працевлаштування по завершені вишів, про заходи, які вживає обласний парламент для втримання молоді в регіоні, про розвиток та модернізацію вищої освіти та багато іншого.

Голова Запорізької обласної ради висловив переконання, що втримати молодь в регіоні може правильно обрана професія, згідно з попитом на ринку праці, та механізм регіонального замовлення, який він неодноразово обговорював з керівниками потужних промислових підприємств та вищих навчальних закладів регіону. Студенти також поділилися, що на їх думку розвиток сучасної освіти гальмує відсутність необхідної кількості наукової літератури українською мовою, зокрема, в технічних галузях.

Студенти запитували в Григорія Самардака, як можна працевлаштуватися в обласну раду, які якості потрібні успішному депутату, цікавилися особистим секретом успіху.

Одне з питань, яке одноголосно підтримали голосуванням студенти, – програма стажування в обласній раді, яку присутнім презентував керуючий  справами виконавчого апарату Володимир Подорожко.

Завершальну крапку в екскурсійному маршруті студенти поставили в Медіа-центрі Запорізької обласної ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *