КАФЕДРА ПРАВА ЗАПРОШУЄ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ГОСТЬОВОЇ ЛЕКЦІЇ!
Кафедра права МДПУ імені Богдана Хмельницького 1 квітня 2024 року об 12:45 запрошує здобувачів вищої освіти стати учасниками гостьової лекції на тему:
«БІОФІЛОСОФІЯ ЯК ВИД НАТУРАЛІСТИЧНОГО ЗНАННЯ»
Лектор: Берегова Галина Дмитрівна – професор кафедри загальноосвітніх гуманітарних та природничих дисциплін Херсонського національного технічного університету, доктор філософських наук, професор.
Зустріч відбудеться у віртуальному залі ZOOM-відеоконференції
Запрошуємо долучитися до цікавої та інформативної зустрічі!