ВІТАЄМО АНАСТАСІЮ СУХОМЛІНОВУ – СТИПЕНДІАТКУ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ!
Колектив Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького вітає СУХОМЛІНОВУ АНАСТАСІЮ СЕРГІЇВНУ з призначенням разової стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста!
Анастасія – активна учасниця міських, регіональних, обласних та всеукраїнських молодіжних заходів, активна громадська та суспільна діячка.
Викладач-стажист кафедри початкової та спеціальної освіти Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.
Голова Студентської Ради Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (січень 2020 року – грудень 2023 року).
Заступниця голови Обласної студентської ради при обласній державній адміністрації (березень 2023 року – грудень 2023 року).
Секретар Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (з вересня 2022 року).
Членкиня Ради молодих вчених Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (з вересня 2022 року).
Делегатка Експертної ради студентства закладів вищої освіти України при голові підкомітету з питань вищої освіти при народному депутатові Гришиній Ю.М. (з червня 2023 року).
Експертка з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (з березня 2023 року).
Волонтерка Громадської організації «Центр інноваційного, соціального, фізичного та інтелектуального розвитку Піпл.юа», ГО «Ми допомагаємо патріотам України», БО «Благодійний фонд «Мрія»».
Щиро вітаємо Анастасію з високим відзначенням і бажаємо надалі плідно працювати у громадському та волонтерському просторі України, прославляючи як власні здобутки, так і рідну Alma Mater!