МОЛОДЬ МДПУ – АГЕНТИ ЗМІН!
Студентська Рада МДПУ імені Богдана Хмельницького – учасники Майстерні розвитку органів студентського самоврядування “aGAIN 2.0”!
За результатами перегляду заявок із урахуванням потреби в підтримці, збалансованого географічного представництва та сфери діяльності за майбутнім проєктом було обрано всього п’ятнадцять органів студентського самоврядування!
“aGAIN” — це пʼятимісячна програма, в межах якої по 20 представників активної молоді та членів відібраних ОСС візьмуть участь у одноденному інтенсивному навчанні у своїй громаді. Основу навчальної програми складає визначення ключових завдань ОСС, проєктна діяльність та участь у процесах відновлення. UNDP надасть грантову підтримку найкращим проєктам на втілення студентських мініініціатив.
Майстерню розвитку органів студентського самоврядування “aGAIN” організовано UNDP в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні», та Уряду Данії.
Пишаємось нашою молоддю!