«(НЕ)ЗНАЙОМИЙ ШЕВЧЕНКО: КОД 2.4»
11 березня 2024 року з нагоди 210-річчя від дня народження Великого Кобзаря на філологічному факультеті відбувся урочистий онлайн-захід «(Не)знайомий Шевченко: код 2.4», який об’єднав поціновувачів творчого доробку митця – здобувачів загальної середньої, фахової передвищої та вищої освіти, вчителів і викладачів!
У межах свята було оголошено результати конкурсу учнівських і студентських робіт, який тривав з 05 лютого по 02 березня 2024 року.
Географія конкурсу виявилась досить широкою, оскільки об’єднала учасників із різних областей України: Запорізької, Херсонської, Кіровоградської, Сумської, Хмельницької, Львівської, які є представниками 45 закладів освіти.
Організатори конкурсу – викладачі кафедри української і зарубіжної літератури, наголосили на оригінальності робіт учасників, що не просто віддзеркалили велич і талант Тараса Шевченка, а й засвідчили, як щиро і пристрасно нащадки нині виконують його Заповіт!