ВІТАЄМО МАСЮКОВУ ЄЛИЗАВЕТУ – СТИПЕНДІАТКУ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ!
Колектив Незламного МДПУ імені Богдана Хмельницького вітає здобувачку вищої освіти IV року навчання за освітнім ступенем «Бакалавр» спеціальності 035.041 (Філологія. Германські мови та літератури) філологічного факультету МАСЮКОВУ ЄЛИЗАВЕТУ СЕРГІЇВНУ з призначенням стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді!
Єлизавета проявляє високу академічну активність в університетському середовищі та за його межами, має глибокі та ґрунтовні знання з фахових дисциплін, є відмінницею навчання!
Єлизавета проявила себе активною учасницею міжнародних, всеукраїнських, регіональних, міських та університетських наукових конференцій, конкурсів та проєктів, серед яких:
VI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми функціонування мови і літератури у сучасному полікультурному суспільстві» (м. Запоріжжя – Мелітополь, 13-14 жовтня 2022 року);
VII Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми функціонування мови і літератури у сучасному полікультурному суспільстві» (м. Запоріжжя, 12-13 травня 2023 року);
І Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна вища освіта: досягнення, виклики та перспективи розвитку в умовах невизначеності», присвячена 100-річчю Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, яка відбулася у змішаному форматі 05-06 жовтня 2023 року.
Стипендіатка приділяє значну увагу своєму професійному розвитку. У 2023-2024 н.р. вона пройшла навчання за міжнародною програмою Еразмус+ «Зміцнення спільних цінностей ЄС через політику багатомовності в освіті та підготовці майбутніх учителів». У грудні 2023 року здобувачка брала участь у Міжнародній зимовій школі Жана Моне «Менеджмент академічних проєктів та ефективна комунікація» у рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ «Політика та кращі практики Європейського Союзу з управління академічними проєктами».
У 2023–2024 н.р. студентка брала участь у конкурсному відборі експертів з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що є вагомим внеском у популяризацію нашого міста на всеукраїнському рівні.
Щиро бажаємо в майбутньому нових досягнень у навчанні, вагомих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, професійних успіхів!
Нехай дана відзнака буде стимулом для подальшого саморозвитку, самореалізації та джерелом натхнення!
Пишаємось і підтримуємо!