Про це поговоримо на презентації посібника “Громадянська освіта: як втілити на практиці”, а також обговоримо із представниками молоді про набутий досвід молодіжної роботи в умовах війни та про те, що справді на часі.
До участі запрошуємо представників молодіжних рад та організацій, активістів та волонтерів, молодих політичних лідерів, представників влади, які працюють з молоддю, та міжнародних партнерів.
Коли? 23 лютого, 11:30
Де? місто Київ
Для участі заповніть реєстраційну форму до 16 лютого. https://forms.office.com/r/DKmU5pS1Dn
Кількість місць обмежена. Учасники отримають лист підтвердження реєстрації із інформацією про місце проведення заходу та програмою.
Подія організовується в межах програми USAID «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Міжнародним республіканським інститутом (IRI).