11.12.20 р. Врамках співпраці за проектом JM Chair “Social and Cultural Aspects of EU Studies” EVDISD-Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку Erasmus+ , а також за договорами співпраці з НПУ ім. М.П. Драгоманова кафедрою філософії МДПУ було проведено Міжнародний воркшоп “Європейська інтеграція: перспективи та виклики для України”, який відбувся в рамках імплементації проєкту Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES), а також Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development».

Учасниками воркшопу стало більше 200 осіб з різних куточків України та світу та було представлено понад 8 університетів, що стало можливим за умов дистанційного доступу через платформу ZOOM.

Під час проведення воркшопу піднімались важливі питання цінностей Євросоюзу, етапів його становлення, сучасного стану відносин між Україною та ЄС, грантовим можливостям фондів ЄС й, звичайно, особлива увага приділялась перспективам та викликам, які стають перед Україною як майбутнього члена ЄС та визначенням основних цінностей, які мають найбільше значення для учасників заходу.

Протягом воркшопу учасники, серед яких було більш ніж 50 студентів та викладачів МДПУ, жваво брали участь в обговорюванні питань, ділились враженнями від почутого. 4 години часу пролетіли на одному диханні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *