Спливають дні, роки, проте немає строку давнини відходу у Вічність людини. 21 грудня минає 40 днів як передчасно пішла із життя світла, добра людина – начальник відділу кадрів Ямкова Галина Охримівна.
 
Усі ми глибоко сумуємо з приводу її передчасної смерті, оскільки на 52-му році життя обірвалося життя хорошої, порядної та чуйної людини, фахівця своєї справи.
 
Все життя Галини Охримівни було пов’язане з Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького. Вона розпочала роботу на посаді лаборанта кафедри психології, працювала секретарем навчального відділу, упродовж 13 років працювала помічником ректора, з лютого 2007 року по листопад 2020 року очолювала відділ кадрів університету. Професійна, комунікабельна, надзвичайно енергійна та весела, справедлива й об’єктивна – такою назавжди залишиться Галина Охримівна у спогадах колег, друзів і знайомих. Чудова дружина, турботлива мама та бабуся.
 
Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе.
 
Людина живе доти, поки її пам’ятають…  Згадаймо сьогодні про Галину Охримівну!!! Нехай світлий, добрий спомин про неї  завжди житиме в серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто її знав, любив та поважав.
 
Вічна пам’ять!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *