2023 рік став ювілейним не тільки для Мелітопольського державного педагогічного університету, але і для факультету інформатики, математики та економіки. У 2023 році факультету виповнилося 20 років з дня створення. З цього приводу на факультеті 29 листопада 2023 року відбувся урочистий онлайн захід, який розпочався із вшанування пам’яті всіх загиблих у війні українців хвилиною мовчання.

Ювілярів привітали гості факультету: ректор університету Фалько Н.М., проректори Глебова Н.І., Коноваленко Т.В., Арабаджі О.С., голова Первинної профспілкової організації університету, завідувач кафедри органічної і біологічної хімії Дюжикова Т.М., декани факультетів Гузь Н.В., Подорожний С.М., Полякова Л.І., Сіроштан Н.В., ректор університету з 2016 по 2021 рік Солоненко А.М., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семікін М.О., депутатка Запорізької обласної ради, директорка Мелітопольського міського краєзнавчого музею, голова наглядової ради університету Ібрагімова Л.Р., декан фізико-математичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Ванін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної освіти та психології Хортицької національної академії Павленко А.І., директор київської школи, юрист, медійний експерт в галузі освіти та виховання Ламза Д.В.

Хоча захід проходив онлайн, але атмосфера була по домашньому теплою, доброзичливою, та святковою.

В цей особливий день дуже приємно було отримати теплі вітальні слова від доктора педагогічних наук, професора Осадчого Вячеслава Володимировича, який стояв у витоків створення та був у команді засновників факультету.

Привітали учасників урочистого заходу і ветерани факультету: декан, та заступник декану з навчальної роботи факультету які працювали з 2008 по 2018 рік, викладачі кафедри інформатики і кібернетики. Висловлювали побажання і ті, хто упродовж цих років стали практично рідними – професорсько-викладацький колектив факультету на чолі з завідувачами кафедр.

Під час урочистостей і винуватці свята, і гості та ветерани згадали сторінки історії факультету інформатики, математики та економіки, досягнення та успіхи, було сказано багато теплих слів та побажань. Дуже теплими були відеопривітання випускників факультету. На завершення всіх емоційних виступів, підсумком усіх спогадів було показано відеоролик зі світлинами студентів та викладачів за останні 20 років. Випускники та викладачі побачили себе в минулому. Це було дуже зворушливо і викликало сльози радості й смутку водночас на очах усіх присутніх.

Дякуємо всім, хто прийшов розділити з нами миті радості!

Впевнено крокуємо в майбутнє. Слава Україні! Слава ЗСУ!