9 квітня відділом організаційно-виховної роботи МДПУ імені Богдана Хмельницького була розпочата серiя онлайн-зустрiчей «Вечiр гумору з МДПУ», гостями яких стануть участники телевiзiйноï гри «Лiга Смiху» та вiдомi комiки Украïни.

Даний захід стане доброю нагодою весело і драйвово провести час під час карантину. Вечiр гумору  проводився iз офiцiйноï сторінки вiддiлу органiзацiйно-виховноï роботи в Instagram, тривав майже 2 години і зібрав на момент ефіру майже 300 глядачів, а протягом доби – вже понад 400. Першим гостем заходу став участник команди «Нiколь Кiдман», переможець Зимового кубку Лiги Смiху Абрам Оганесян.

За майже 2 години ефіру Абрам мав змогу відповісти на безліч цікавих запитань, у яких він розповів про свій «зірковий» шлях, цiкавi випадки зі зйомок «Ліги Сміху», привiдкрив завісу стосунків в командi  та багато іншого.

Всі глядачі «Вечору гумору з МДПУ» отримали заряд позитивних емоцій, змогли поспілкуватися з улюбленим коміком і весело провести дозвілля  навіть в період карантину.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *