🏛️🎓 Кафедра освітології та педагогіки мистецтва МДПУ імені Богдана Хмельницького запрошує стати учасниками цікавої гостьової лекції:
⁉️🎶«Навіщо вчитися після вишу і тридцяти років стажу в трудовій»

👩🏼‍💼💫Спікерка: Наталія Шепеленко — кандидатка мистецтвознавства, доктор філософії, викладач з вокалу, саундпродюсер, автор навчальних курсів і проектів, вокальний коуч «Голосу Країни» 2023. 

‼️🏆Провела понад 100 майстер-класів, воркшопів, тренінгів, семінарів (Прага, Варшава, Барселона, Київ, Чернігів, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Хмельницький, Івано-Франківськ, Житомир, Ізмаїл та інші ), а також 4 потоки курсу-бестселеру «Базовий педагог-вокаліст» для підвищення кваліфікації викладачів з вокалу а також онлайн курс “Вокальний інтенсив”, який виходить і зараз. 

🎙️🇺🇦 Активно вболіває за якісну музичну освіту в Україні, тому започаткувала першу в Україні Міжнародну науково-практичну конференцію “Нові парадигми сучасного вокального мистецтва” 2022, а також  започаткувала Форум сучасної музичної педагогіки “4K” 2024, створила онлайн простір і платформу — вокальний хаб для викладачів з вокалу.
  
📚👩🏼‍🎓Працює над монографією з вокалу, по якій будуть займатися майбутні покоління.

🏛️🎶На сьогоднішній день переважно займається вокалом з починаючими артистами, відомим артистами, викладачами та вокалістами, які постійно покращують техніку виконання.

‼️🎹Також за освітою є ще і музичний критик, тому однією із важливих граней творчої особистості Наталі є дослідження і аналіз музики. Звісно під приціл попадає сучасна українська музика, від опери свіжозапремєреної  “Гая” Іллі Разумейка та Романа Григорів, до композиції “ТИ” Ницо Потворно в жанрі спокенворд, індіфольк, альтернативний рок.

🎓💫Але це навіть не так за освітою, як з певною творчою потребою і жадібністю до нового, вивчає сучасне українське звучання, і тішиться його різноманіттю. Навіть знімає з цього приводу подкаст “Чи співала Мона-Ліза”, де відбулась певна трансформація від вузької специфіки вокалу і вокальної методології, до музичної критики вцілому, де розбираються стилі, напрямки, жанри і їх представників.

📆📌 Лекція відбудеться 29 листопада 2024 року об 11:00 у віртуальному залі Zoom-відеоконференції
🔗✅https://us04web.zoom.us/j/78712184489?pwd=EF5rQ8e7G26kRHorcRrZvTjeT9Z0op.1

🔺Ідентифікатор конференції: 787 1218 4489
🔺Код доступу: 5reZ1V

🇺🇦🎹 Долучайтесь до надзвичайно цікавої зустрічі!