Юридична адреса вул. Гетьманська, 20, м. Мелітополь, Запорізька область, Україна, 72312,
Фактична адреса вул. Наукового містечка, 59, м. Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000,
ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ СТИПЕНДІЇ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ!
МДПУ > Новини університету > ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ СТИПЕНДІЇ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ!
ВІТАЄМО З ПРИЗНАЧЕННЯМ СТИПЕНДІЇ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ!
Багатотисячна освітянська спільнота Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького щиро вітає здобувачку вищої освіти ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти ГОРОБЕЦЬ СВІТЛАНУ ВІКТОРІВНУ з призначення стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста!
До навчання Світлана ставиться з відповідальністю, має глибокі та ґрунтовні знання з фахових дисциплін, є відмінницею навчання та виконує обов’язки замісниці старости академічної групи. Світлана розробила тренінгову програму з елементами доповненої реальності «Життєстійкість та конструктивні копінг стратегії поведінки молоді в кризових ситуаціях».
У лютому 2022 року ця тренінгова програма впроваджувалась у практику роботи Мелітопольського НВК №16, а у вересні-жовтні 2022 р. – у практику Вищої Лінгвістичної Школи м. Ченстохова, Польща.
Стипендіатка приймає активну участь у студентській науковій діяльності, є активною учасницею наукових конкурсів, призеркою кількох з них. Зокрема, зайняла І місце у конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022-2023 н.р., за спеціальність «Загальна і соціальна психологія» (м. Запоріжжя), а також стала переможницею (диплом І ступеня) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Особистість – суспільство – війна: суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти» (2023 р., м. Хмельницкий).
Горобець Світлана є активною учасницею семінарів, конференцій, навчально-наукових заходів різного рівня, наразі продовжує діяльність у тематиці адаптаціі та супроводу внутрішньо-переміщених осіб. Світлана ще й творча особистість, має хист до малювання пише вірші, у тому числі –на патріотичну тематику.
Щиро вітаємо Світлану з високою нагородою, бажаємо її в майбутньому нових висот і перемог, аби отримана нагорода надихала на нові успіхи та сприяли реалізації наукового потенціалу!
Пишаємось та підтримуємо креативних молодих науковців!