Єлизавета посіла І місце у фіналі серед студентів закладів вищої освіти. Вона вперше взяла участь у конкурсі такого рівня, проте почувалася впевнено завдяки серйозній підготовці і підтримці з боку наукового керівника та викладачів кафедри української мови.
Ця спільна перемога університету є особливо символічною напередодні святкування 100-річного ювілею нашого навчального закладу!
Бажаємо Єлизаветі нових високих досягнень!