У процесі обговорення гострих питань здобувачі познайомились з поняттями «дискримінація» та «стереотип»; розглянули класифікацію стереотипів; ознайомились з ознаками за якими відбувається дискримінація; дослідили основні види проявів упереджень; проаналізували форми дискримінації та розглянули документи у сфері захисту прав людини.
Під час заходу були обговорені різні ситуації прояву дискримінації в сучасному суспільстві.
На виховному заході здобувачі та викладачі мали змогу висловити свою думку на рахунок професійної підготовки спеціалістів під час роботи з людьми, які зазнали нерівноправ’я з боку оточуючих.
Дякуємо всім учасникам за активну участь!