14 лютого 2025 року на факультеті фізичної культури, спорту та психології відбувся цікавий майстер-клас «Нейрогімнастика – сучасний шлях до здоров’я учасників освітнього процесу».

👥✊🏻 Захід об’єднав фахівців у галузі фізичного виховання та педагогіки, які поділилися знаннями про вплив нейрогімнастикина когнітивне та фізичне здоров’я.

⭐️🏛️Воркшоп був підготовлений викладачами кафедри теорії та методики фізичного виховання професором Тетяною Христовою, старшим викладачем Ганною Сухановою та вчителем фізичної культури КУ “Семенівський ліцей” Пологівського району Запорізької області Ігорем Созанським.

👩🏼‍🎓📝 На початку заходу учасники отримали історичну довідку про походження та розвиток нейрогімнастики. Наприкінці ХХ століття американський освітянин і дослідник Пол Деннісон розробив систему «Гімнастика мозку» (Brain Gym), що базується на принципі покращення розумових процесів через рухові вправи. З часом цей підхід набув популярності завдяки інтеграції знань із нейронаук, психології та кінезіології.

🧠💪🏻У рамках теоретичної частини заходу учасники ознайомилися з ключовими методами та техніками нейрогімнастики як сучасного підходу до зміцнення здоров’я та підвищення когнітивної активності. Доповідь «Нейрогімнастика – сучасний шлях до здоров’я учасників освітнього процесу» стала центральним елементом дискусії. Учасники обговорили можливості впровадження цих методик у заклади освіти для підвищення успішності та зменшення стресу в дітей.

🙇‍♂️‼️ Практична частина заходу дозволила учасникам випробувати вправи, спрямовані на розвиток нейропластичності, покращення концентрації, пам’яті та емоційної рівноваги.

💫🙋🏻‍♀️ Завдяки інтерактивному формату присутні змогли переконатися в ефективності методик нейрогімнастики та їхньому значенні для освітнього процесу.

🇺🇦‼️Проведений майстер-клас підтвердив важливість нейрогімнастики як дієвого засобу для зміцнення здоров’я, підвищення когнітивної активності та покращення загального психоемоційного стану.

✅✊🏻 Отримані теоретичні знання та практичні навички можуть бути ефективно застосовані в освітньому процесі.