УКЛАДЕНО НОВИЙ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ!
21 березня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри психології та здобувачі вищої освіти університету взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Емоційний інтелект менеджерів з обмеженими можливостями – міжнародна перспектива».
Конференція проходила у змішаному форматі і була організована Університетом Менеджменту в Варшаві (Республіка Польща) спільно з іншими європейськими вишами Болгарії, Греції, Словаччини, Румунії.
У науковому форумі взяли участь і представники з України.Науковці поділилися результатами наукових досліджень з вивчення різноманітних аспектів розвитку емоційного інтелекту і його складових, обговорювали особливості застосування ЕІ у процесі взаємодії з людьми з обмеженими можливостями, ділилися досвідом організації освітнього простору для осіб цієї категорії.
Викладачами кафедри психології Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького було представлено три стендові доповіді:
«Впровадження коучингових технологій у процес розвитку емоційного інтелекту керівників»;
«Емоційний інтелект як складова професіоналізму менеджера з обмеженими можливостями здоров’я»;
«Емоційний інтелект працівників українських переміщених університетів: Case Study».
Всі доповіді були науково-прикладного характеру, включали аналіз експериментальних досліджень, що викликало неабиякий інтерес у наукової спільноти.
Між Університетом Менеджменту в Варшаві (Республіка Польща) та Мелітопольським державним педагогічним університетом укладено Меморандум про співпрацю, а науковці запрошені до участі у наступних конференціях, спільних публікаціях, розробки і проведення наукових досліджень.
За результатами конференції буде видано інтернаціональну колективну монографію, яка буде оприлюднена Університетом Менеджменту в Варшаві. Всі учасники отримали сертифікати.