Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького продовжує активно працювати у проєкті ERASMUS+ Boosting university psychological resilience and wellbeing in (post-)war Ukrainian nation” – BURN (Посилення психологічної стійкості і благополуччя університетів у (після)воєнній Україні), який орієнтовано на посилення психологічної служби університетів.
8 травня 2024 року робоча група проєкту відвідала вебінар “Career Centre: Sharing experience on providing support for students (University of Latvia)” (Профорієнтаційний Центр: обмін досвідом щодо надання підтримки студентам (Університет Латвії), який відбувся в рамках реалізації третього робочого пакету проєкту «Improvement of the Provided University Psychological Service» (Удосконалення роботи психологічної служби університету).
Спікер Dace Siliņa, представниця University of Latvia (Університету Латвії) ознайомила слухачів із особливостями роботи Відділу навчальних послуг Латвійського університету, який поєднує Відділ академічних послуг, Приймальну комісію, Відділ мобільності і Профорієнтаційний Центр.
Переважно вебінар було присвячено особливостям організації роботи Профорієнтаційного Центру. Профорієнтаційний Центр проводить в Університеті Латвії індивідуальні консультації (консультації з питань кар’єри, підготовки CV і мотиваційних листів, пошуку роботи), коучінг, психологічне консультування, семінари, гостьові лекції, ярмарок вакансій, реалізує програму наставництва «Освітлюй майбутнє», організовує «День емоційного здоров’я».
Такий цінний досвід безперечно стануть в нагоді нашим викладачам на етапі оновлення психологічної