Інноваційні розробки, стартапи
Положення про ХХІ Регіональний конкурс обдарованої молоді
Положення про ІХ-й Міжнародний фестиваль вокального естрадного мистецтва “Медовий край”
Запрошуємо до участі у конкурсу «Розумним Бути Модно»
До відома студентів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Починаючи з 27 травня 2019 року серед студенів проводитися всеукраїнський конкурс на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним Бути Модно». Конкурсантами можуть стати за особистим бажанням студенти всіх курсів та факультетів. Це можуть бути здобувачі вищої освіти заочної та денної форми навчання, контрактної основи або державного замовлення. (Детальніше…)
Новітні форми проведення занять – психологічний брейн-ринг
З метою актуалізації потреби особистості студентів у самопізнанні, саморозумінні, стимулюванні імпульсу для подальшого розвитку 28 жовтня 2020 року викладачами кафедри психології Варіною Г.Б., Шевченко С.В., Катковою Т.А. був організований та проведений психологічний «Брейн-ринг» для здобувачів вищої освіти І курсу спеціальності 053 Психологія «Брейн-ринг» складався з десяти етапів, під час яких були актуалізовані теоретичні знання та практичні навички студентів.
Здобувачі вищої освіти продемонстрували:
– вміння працювати у команді та методом «мозкового штурму» приймати колективне рішення при вирішенні компетентнісно орієнтованих завдань (конкурси «Інтелектуал»);
– володіння на високому рівні професійною термінологією (конкурс «Тезаурус»; (Детальніше…)
Відкрито конкурс українсько-білоруських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки
Почався конкурс спільних українсько-білоруських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки. Його оголосили 1 червня 2020 року, Міністерство освіти і науки України та Державний комітет з науки і технологій Республіки Білорусь.
Прийом заявок триває до 30 червня 2020-го.
Пріоритетні напрями:
цифрові інформаційно-комунікаційні та міждисциплінарні технології;
біотехнології (геномні та постгеномні, клітинні, мікробні, медичні, промислові);
діагностика, медична профілактика та лікування інфекційних хвороб, включаючи вірусні етіології та неінфекційні захворювання;
штучні тканини та органи;
персоніфікована медицина… (Детальніше…)
Запрошуємо науково-педагогічних працівників до реєстрації
Національний фонд досліджень України (далі – Фонд) формує Реєстр експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи проектних пропозицій, що будуть подаватися до Фонду на конкурс проектів з виконання наукових досліджень і розробок для отримання грантової підтримки.
Фонд запрошує всіх науковців долучитися до формування Реєстру експертів. До реєстрації запрошуються українські та іноземні вчені, які мають науковий ступінь, наукові публікації та досвід дослідницької діяльності. Оцінку проектів експерти здійснюватимуть як на безоплатній, так і платній основі, відповідно до «Норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 20.03.2017 № 434. (Детальніше…)
Як учні Мелітопольської ЗОШ №4 допомогли Святому Миколаю
З Днем Святого Миколая першачків Мелітопольської ЗОШ №4 привітали студенти факультету інформатики, математики та економіки.
Під керівництвом викладачів кафедри математики і фізики Яковенко А.С. і Сюсюкана Ю.М. студенти разом із учнями 1-А класу провели математичні конкурси, прив’язані до свята.
Діти відчули себе помічниками Святого Миколая та пройшли цікаві математичні випробування. За що отримали смачні подарунки. (Детальніше…)
Святий Миколай завітав до Мелітопольського державного реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами
18 грудня 2019 р., напередодні такого очікуваного всіма дітлахами дня Святого Миколая, студентська рада гуртожитку №1 університету завітала до Мелітопольського державного реабілітаційного центру для дітей з особливими потребами.
Наші активісти провели з дітлахами веселі конкурси, розповіли про історію свята і кожній дитинці подарували невеличкі подаруночки.
Студенти створили чудову атмосферу свята і дива для кожного в залі. (Детальніше…)
Психологічний «Брейн-ринг»
Вивчати психологію цікаво? Не тільки цікаво, а ще пізнавально, неординарно, креативно! Саме спираючись на таке кредо, 13 та 19 листопада 2019 року викладачі кафедри психології організували та провели психологічний «Брейн-ринг» для здобувачів вищої освіти І курсу спеціальності 053 Психологія та ІІ курсу спеціальність 014.05 Середня освіта (Біологія), освітньо-професійна програма: Середня освіта. Біологія. Психологія. Інтелектуальна гра була організована з метою актуалізації потреби особистості студентів у самопізнанні, саморозумінні, стимулюванні імпульсу для подальшого розвитку. «Брейн-ринг» складався з десяти етапів, під час яких були актуалізовані теоретичні знання та практичні навички студентів. (Детальніше…)
Осінній STEAM-CAMP
З 28.10 по 1.11 провідними фахівцями кафедри інформатики і кібернетики та студентами на базі STEAM-лабораторії проводився осінній STEAM-CAMP. 10 дітей мали змогу поринути у різноманітні завдання, конкурси та корисно повести осінні канікули.
Протягом цих днів дітям було надано уявлення про широкий світ можливостей сучасних технологій, у тому числі: програмування; робототехніка; віртуальна і доповнена реальності; освоєння 3D руки.
На закритті осіннього табору всім учасникам було вручено сертифікати, які підтверджують отримані знання і навички, та солодкий подарунок. (Детальніше…)
Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну!
2 вересня у Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти було проведено кураторську годину для першого курсу «З Україною в серці».
Цей захід було присвячено до Дня незалежності України. Директор інституту доц. Федорова О.В. у привітальному слові побажала першокурсникам натхнення та гарних результатів навчання. Олена Василівна розповіла про особливості навчального процесу у педагогічному вузі та презентувала адміністративний склад, завідувачів кафедр, кураторів перших курсів спеціальностей Дошкільна освіта, Соціальна робота, Початкова освіта, Психологія, Хореографія та музична освіта. (Детальніше…)
Делегація кафедри інформатики і кібернетики на Robofirst
6-7 квітня викладачі кафедри інформатики і кібернетики Осадча К.П., Наумук І.М., Постильна О.О., Сердюк І.М. брали участь у Всеукраїнському фестивалі «Robofirst – більше ніж роботи», що проходив у місті Києві. Наші викладачі оцінювали досягнення учасників у категорії «Дизайн роботів» та «Основі цінності». Також активним волонтером заходу була студентка 2-го курсу спеціальності «Інформатика (Середня освіта)» Феріде Ізетова.
Фестиваль проводився у з метою ознайомлення з конструюванням, робототехнікою, програмуванням, інженерією та іншими технологіями STEM-освіти за участі Інституту модернізації змісту освіти. (Детальніше…)
Кафедра психології запрошує взяти участь у конкурсі!
З нагоди Всеукраїнського Дня психолога в рамках проведення «Тижня психології» кафедра психології Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проводить конкурси для дітей, молоді, здобувачів вищої освіти і практичних психологів м. Мелітополя, Мелітопольського, Якимівського, Веселівського, Приазовського та Михайлівського районів:
- Для учнів 1-7 класів конкурс творчого малюнку «Хто такий психолог?».
Вимоги до робіт:
Малюнки подаються на конкурс в А-4, А-3 форматі в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо). (Детальніше…)
Музичні вечорниці до Дня Закоханих
14 лютого 2019 р. студенти 116 та 518 груп філологічного факультету (куратор доцент Насалевич Т.В.) провели виховний захід, присвячений Дню Святого Валентина. Ведучими вечорниць були Вадим Киященко та Вікторія Міщанова. У прикрашеній повітряними кульками у формі сердець гостями свята були студенти 1-3 курсів (Ткач М.В., Байтерякова Н.Ю., Рябуха Т.В., Гостіщева Н.О.) і магістратури, та викладачі кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови. Ведучі розповіли про історію цього свята, а потім почалися веселі конкурси.
Спочатку учасники свята повинні були у парах показати завдання за допомогою пантоміми, потім пари згадували по черзі літературні твори, де кохання перемагає зло, складали вірші зі словом «кохання», та шукали за допомогою глядачів у залі сховані речі. (Детальніше…)