СТУДЕНТСТВО УНІВЕРСИТЕТУ – АКТИВНІ УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНИХ ПРОГРАМ!
21 березня 2024 року здобувачки вищої освіти МДПУ імені Богдана Хмельницького Гавріна Вікторія та Демешко Анастасія стали учасницями навчального заходу «Табір підприємництва» у місті Львів.
Ця подія проходила в рамках програми «Відновлення через соціальне підприємництво» – регіональну ініціатива для розширення можливостей молоді та сприяння соціальному підприємництву.
Програма триває з серпня 2023 року по липень 2025 року в трьох країнах (Грузія, Республіка Молдова та Україна).
Місією проєкту є сприяння глибшому розумінню соціального підприємництва та озброєння молоді необхідними навичками, водночас створення екосистеми, сприятливої для зростання соціальних підприємств.
У програмі “Табору підприємництва” були заплановані декілька дискусійних майданчиків, освітньо – інноваційні ігри, вікторини та 2 панельні сесії:
Сесія 1. Як написати бізнес-план, який зацікавить інвестора. Відкриті можливості додаткового фінансування.
Сесія 2. Дорожня карта: наступні кроки. ESP сертифікат. Запитання-відповіді.
За результатами проведених заходів, всім учасникам було вручено сертифікати!
Як реалізується Проєкт?
Перший етап проєкту – навчальний курс з соціального підприємництва, що триває протягом першого півріччя 2024 року.
По завершенню курсу всім студентам буде запропоновано пройти тестування для отримання міжнародного сертифікату Entrepreneurial Skills Pass (ESP), який підтверджує наявність підриємницького досвіду, знань та навичок, та визнається в понад 30 країнах світу.
Протягом року передбачене навчання 700 молодих людей, які підготують деталізований бізнес-план для реалізації своєї ідеї – бізнес-проєкту, який вирішуватиме нагальні соціальні, культурні або екологічні проблеми, під наставництвом викладача та ментора-підприємця.
Другий етап – Програма прискореного розвитку (Стартап акселератор) – липень, 2024 – липень, 2025. Впродовж цього періоду найсильніші 150 студентів запустять власне Соціальне підприємство за підтримки бізнес-координаторів та менторів, пройдуть поглиблене навчання з підприємництва, отримають фонд 2000 Євро на компанію для розробки пілотного продукту та презентують свої напрацювання інвесторам.
Результатом впровадження цього дворічного проєкту «Відновлення через соціальне підприємництво» стануть 15 повноцінно функціонуючих соціальних підприємств та запуск револьверної моделі фінансування соціального підприємництва в Україні (під керівництвом європейської фандрейзингової організації We Share Forward).
Та найголовніше, — буде сформована спільнота молодіжних соціальних підприємців з трьох країн, які стануть рушійною силою для подальшого розвитку соціальних ініціатив в регіоні.