СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ТРИВАЄ!
14 березня 2024 року підписано Договір про співпрацю між МДПУ імені Богдана Хмельницького та КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.
Договір укладено з метою організації співробітництва у сфері освітньої та культурно-мистецької діяльності.
Завданнями співробітництва є популяризації культурологічних знань, обмін досвідом з культурно-освітньої та просвітницької роботи, проведення спільних науково-освітніх й культурно-мистецьких заходів, участь у науково-дослідних та мистецьких проєктах міжнародного, українського та регіонального рівнів тощо.
Особлива увага буде приділятися дослідженням у сфері збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини та діяльності національно-культурних товариств регіону.
Тримаємо разом освітянський та культурний фронт, працюємо заради Перемоги!