ПРОГРЕСИВНА СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЬ – ЛІДЕРИ СУЧАСНОСТІ!
Незламне студентство Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького стали співорганізаторами та учасниками потужної події – «Майстерні розвитку органів студентського самоврядування (ОСС) “aGAIN 2.0”»
Сьогодні студенство прагне розвитку органу студентського самоврядування і тому до цієї події долучилось 20 найактивніших здобувачів вищої освіти Університету, серед яких:
Олександр Кирієнко – голова Ради молодих вчених МДПУ імені Богдана Хмельницького;
Сухомлінова Анастасія – екс-голова Студентської Ради МДПУ ім. Б.Хмельницького, Голова Громадської організації «Проактивна молодь»;
Розумейко Назар – голова Студентської ради МДПУ імені Богдана Хмельницького;