ПРОДОВЖУЄМО ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ШЛЯХ В ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ!
Триває навчання студентів 3 курсу філологічного факультету МДПУ імені Богдана Хмельницького за другим блоком теоретичної частини дисципліни «Зміцнення спільних цінностей ЄС через політику багатомовності в освіті та підготовці майбутніх учителів».
На заняттях в межах одноіменного грантового проєкту «SEUCV ETT» (№101083321) програми Еразмус+ Модуль Ж.Моне здобувачі освіти успішно опановують теми, пов’язані із запровадженням європейського стандарту для опису мовних здібностей Common European Framework of Reference for Languages (CEFR) в реалії української освіти.
Присутні активно обговорюють кращі освітні практики ЄС, а також загальноприйняті європейські цінності.
Сподіваємось, що такий досвід участі у міжнародному проєкті допоможе нашим майбутнім випускникам стати справжніми агентами змін у Новій українській школі!