НАЙКРАЩІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ – ЛИШЕ В МДПУ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО!
Родина незламного Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького вітає здобувача вищої освіти ІV року навчання спеціальності 101 Екологія, хіміко-біологічного факультету ЧМИХАЛО СЕРГІЯ РОМАНОВИЧА з призначенням стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста!
За час навчання зарекомендував себе сумлінним і дисциплінованим студентом. Середній бал академічної успішності студента – 82,0.
Сергій вдало поєднує навчання та громадську діяльність, він є активним волонтером та працює в Благодійну фонді “Мрія” який знаходиться в місті Запоріжжя та допомагає людям, які були вимушені покинути свої домівки, через вторгнення росії до нашої держави.