ГО «Прогресильні» запрошує до участі в міжнародній конференції «Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні регіонів України» 24-26 квітня 2024 року! Цей онлайн захід – дискусійна площадка для широкого загалу, можливість висловитися щодо проблем українського освітнього середовища та шляхів їх вирішення. Форми участі: презентація на панельній секції участь в дискусії тези для публікації в матеріалах конференції Попередня реєстрація обов’язкова https://forms.gle/GWzn62juNPE7qQJ89
Ukrainian Student Summit від STUD-POINT — це безкоштовний онлайн-марафон, який запалить твою кар’єру! Тільки 28 березня хапай можливість: послухати best of the best фахівців з твоєї сфери (економіка, IT, маркетинг, кар’єрне просування) подискутувати з ними на експертні теми дізнатися про всі кар’єрні лайфхаки Реєструйся на USS вже зараз https://stud-point.com/calendar/ukrainian-student-summit/
Приєднуйся до практичного дводенного тренінгу “EU Fact-Check: як протистояти дезінформації?”, де ви зможете навчитися розпізнавати фейки та протидіяти маніпуляціям. Коли? 28-29 березня о 18:00 Де? Онлайн, Zoom Дедлайн реєстрації: 26 березня 22:00 Що чекає на тебе? Лекції про медіаграмотність та методи виявлення маніпуляцій Огляд досвіду Європейського Союзу у боротьбі з дезінформацією Інтерактивні сесії та практичні завдання, з можливістю виграти призи Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/xx9FUj6aHoiGGaQy5
Можливість безкоштовного навчання у Чехії, в серці якої розташований один з найстаріших університетів світу, а якість освіти якої є одною з найкращих по Європейських стандартах! На вас чекає безцінна інформація про: особливості системи вищої освіти у Чехії вимоги для вступу на бакалаврські та магістерські програми стипендії для українців та українок рекомендації щодо адаптації у Чехії Коли? 23 березня, 17:00 (за Києвом). Де? онлайн-платформа Zoom Дедлайн реєстрації: 22 березня 17:00 (за Києвом) Хутчіш реєструйтесь за посиланням https://forms.gle/rLEt38PJ77nC4GjU7
STEM School 2.0: місце, де наука стає майбутнім! Протягом події на вас чекатимуть 3 цікаві та насичені активностями дні: знайомство з проектом «Посли європейської молоді» в Україні та ознайомлення із головними аспектами у сфері гендерної рівності; воркшоп про академічну доброчесність у теорії й на практиці від Любові Терехової, завідувачки лабораторії інноваційного змісту освіти Національного центру “Мала академія наук України”, а також лекція “Навчання та розвиток в IT за допомогою менторства” від Марії Павлюк, менторки спільноти “Women Who Code Kyiv”; лекція “Жінки CEO в бізнесі EU та GCC” від Наталії Дрік, CEO у “Blockchain Association of Ukraine”, радниці МІНЦИФРИ та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також обмін враженнями та підбиття підсумків.
Коли: 29 – 31 березня 2024 Для кого: дівчат віком 16-26 років, які цікавляться тематикою STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) Формат: онлайн, Zoom