МОЛОДІ ВЧЕНІ – НАУКОВА ЕНЕРГІЯ МАЙБУТНЬОГО!
29 лютого 2024 року представники Ради молодих вчених Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Кирієнко, Ольга Негрій, Ганна Тутова та Анастасія Сухомлінова взяли участь у засіданні Спілки Рад молодих вчених.
Питання до обговорення:
Наукова Енергія Майбутнього: Молодий вчений року, спікер: кандидат економічних наук, НАН України Олена Леванда
Оновлений порядок захисту дисертацій PhD: виклики та потенційні шляхи вирішення.
Спікерами виступили:
доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Олександр Торбас;
доктор філософських наук, професор, проректор з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Світлана Бережна;
кандидат біологічних наук, доцент, проректор з наукової роботи Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Олег Маренков.
Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи.