Співробітниця Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького Юлія Дюжикова потрапила в біду. У молодої дівчини діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Життя Юлії залежить від операції з трансплантації кісткового мозку, яку в Україні не роблять.
Боротися за життя Юлії готові турецькі лікарі, але ціна порятунку там – 150 тисяч доларів. Для сім’ї дівчини це колосальні кошти – батько Юлії працює вчителем фізкультури в ліцеї № 9, мама – викладач МДПУ ім. Б. Хмельницького.
Зараз Юлія пройшла 3 курси хіміотерапії і не покидає надії на своє одужання.
Адміністрація університету звертається до колективу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького: перерахувати дводенний заробіток на порятунок Юлії Дюжикової. Без підтримки благодійників витримати цей удар долі молодій дівчині НЕ під силу!
Допомогти фінансово можна, перерахувавши будь-яку посильну суму на карти Приватбанку
Тетяна Дюжикова (мама) 5168 7574 1085 1218.
Юлія Дюжикова 5168 7573 9348 1306