Кафедра інструментального виконавства та музичного мистецтва естради звертається до всіх мешканців нашого улюбленого міста Мелітополь незалежно від віку та роду діяльності та інтересів! Коли під час змушеного перебування на карантині протягом дня багато годин працюєш за комп’ютером та знаходишся вдома, музика може стати одним із способів урізноманітнити рутинну діяльність.

♫♪♫

 

Веселі композиції мають ефект кави і допомагають прокинутися вранці. Улюблені мелодії можуть позбавити нас від сонливості після обіду, коли не хочеться робити уроки чи робити справи, підіймають настрій.

 


Пропонуємо вашій увазі музику з популярних кінофільмів і мультфільмів

Відшукати гармонію на робочому місці, особливо виконуючи монотонну роботу, а також  під час багатогодинної роботи за комп’ютером допоможе вам  спокійна, фонова музика, яка здатна підвищити продуктивність людини.

Чарівна музика торкається душі…

Ти слухай-слухай, думать не спіши…

Мелодія чарує і п’янить…

І хочеться продовжити цю мить…

Класична музика позитивно впливає на фізичний та психічний стан людини, на її здоров’я, поліпшує настрій і працездатність. Пропонуємо прослухати 20 шедеврів Великих композиторів

Під покровом зірок,

під вальс Шопена,

у прозорому світі тиші,

Злетіти з мелодією за стіни,

Торкнувшись неба і місяця.

Ловити комету жадібним поглядом

І слухати далекі світи,

І відчути безкраїсть поруч,

Під звук божественної гри

Пропонуємо поринути у світ кращих творів від Фредеріка Шопена

Шановні друзі, дуже просимо вас робити перерви для того, щоб повернутися до справ у бадьорому настрою. Пропонуємо музику для фізичної розминки

 

Знаєте як добре посеред повсякденних турбот заринутися в світ старих кінофільмів, які допоможуть зняти стрес та нервову напругу після важкого робочого дня. Музика зі старих кінофільмів

Також для вечірнього дозвілля дуже хочеться запропонувати вам дізнатися про головного героя фільму

«Паганіні скрипаль диявола».

Біографія Девіда Гаррета, який виконав у фільми роль Паганіні

Можна перегянути інтерв`ю з ним, (актуальне інтерв’ю) 

 

 

Та запросити до перегляду фільму про блискучого скрипаля –  «Паганіні скрипаль диявола»  – цей фільм не зможе залишити байдужим нікого!

Ви страждає безсонням?

Тоді слухайте музику – вона здатна вирішити цю проблему. Тиха, спокійна музика налаштує вас на гарний сон і після цього вам будуть снитися тільки приємні сни. А вранці ви прокинетеся в гарному настрої. Так, прокидаючись під музику і засинаючи під музику ви зможете легко переносити робочі будні і добре відпочивати на вихідних.

Мені приснився сон,

Там музика звучала

У лабіринтах мрій – Чудовий дивний спів,

Чарівний Оберон Забутої печалі,

Несправджених надій Давно минулих днів.

Та музика звучить Без межі і без краю,

Допоки ще п’янить Її сумний полон.

Та музика звучить – Вона не замовкає

До того, як за мить Закінчиться мій сон.

Сподіваємося, що запропонована музика поліпшить Ваш настрій, допоможе впоратись із занепокоєнням та смутком, допоможе відновити працездатність.

Адже музика – найдосконаліше джерело думки, найсприятливіший фон, на якому виникає духовна спільнота. Музика охоплює людину цілком, тим самим мов би відкриває серця людей. Слухаючи прекрасну мелодію, переживаючи і захоплюючись її мотивами і наспівами, люди стають ближчими один до одного! Бережіть себе!!!