Церемонія вручення дипломів випускникам 2020 рокуВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 406 від 16.03.2020 р.  виконання освітніх програм забезпечується шляхом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Проведення весняної заліково-екзаменаційної сесії для здобувачів вищої освіти I, II, III курсів бакалаврату та I курсу магістратури відбудеться з 15 червня по 27 червня 2020 року у дистанційному режимі.

Розклад занять буде розташовано на сайті dfn.mdpu.org.ua та сторінці «Заочна форма навчання» сайту університету mdpu.org.ua.

Звертаю увагу здобувачів вищої освіти, які навчаються за контрактом, на необхідність оплати за ІІ семестр навчання 2019-2020 навчального року (реквізити для оплати на сайті університету mdpu.org.ua).

З повагою, проректор Олена Семенівна Арабаджи.Заочний відділ запрошує студентів на онлайн-зустріч!

Заочний відділ запрошує студентів на онлайн-зустріч!


Шановні здобувачі вищої освіти заочної форми навчання!

Чекаю вас на онлайн зустрічі!

Ідентифікатор конференції: 743 02710604

Пароль: 8Huk9L

З повагою, проректор Арабаджи О.С.Шановні студенти заочної форми навчання!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 406 від 16.03.2020 р.  виконання освітніх програм забезпечується шляхом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання. Для проведення у подальшому  весняної заліково-екзаменаційної сесії та підсумкової атестації  у дистанційному режимі, для студентів заочної форми навчання  у квітні  будуть проведені  семінарські заняття та лекції (пробна сесія без складання заліків та  іспитів).

Для бакалаврів та магістрів з підготовки  освітніх програм «українська мова і література», «музичне мистецтво», «хореографія», «філософія», «дошкільна освіта», «право», «географія», «туризм», «науки про Землю», «історія», «математика», «комп’ютерні науки», «інформатика», «початкова освіта» (магістратура) – навчальні заняття будуть проведені з 6.04. по 18.04.2020 р.

Для бакалаврів та магістрів з підготовки  освітніх програм «фізична культура», «мова і література (англійська»), «мова і література (німецька)» (магістратура), «філологія. Германські мови», «біологія», «екологія», «освітні педагогічні науки», «менеджмент», «психологія», «соціальна робота», хімія, економіка, готельно-ресторанна справа, початкова освіта (бакалаврат)- навчальні  заняття будуть проведені з 21.04. по 30.04.2020 р.

Для участі в навчальному процесі просимо вас ТЕРМІНОВО зареєструватись на сайті дистанційної освіти Мелітопольського державного педагогічного університету:  dfn.mdpu.org.ua . Для реєстрації на сайті Центру освітніх дистанційних технологій вам необхідно заповнити  гугл форму з наступною інформацією: ПІБ, E-mail, мобільний телефон. Після реєстрації ви отримаєте доступ до  проведення лекційних та семінарських занять он-лайн викладачами університету. Розклад занять буде розташовано на сайті dfn.mdpu.org.ua  та  сторінці «Заочна форма навчання» сайту університету mdpu.org.ua.

Звертаю  увагу  здобувачів вищої освіти, які навчаються за контрактом, на необхідність оплати за 2 семестр навчання 2019-2020 навчального року (реквізити для оплати на сайту університету mdpu.org.ua) .

Шановні студенти!

Опануємо дистанційні технології навчання! Це необхідно для  організації освітнього процесу та вашого подальшого навчання в університеті й отримання диплому.  

З повагою, проректор О.С. Арабаджи.

Розпорядження 28_01-08 від 01.04.20


Шановні студенти заочної форми навчання!

Відповідно наказу ректора університету “Про заходи щодо запобігання епідемії короновірусної інфекції в МДПУ імені Богдана Хмельницького” проведення весняної заліково-екзаменаційної сесії з 23.03. до 04.04. 2020 р. ( спеціальності : фізична культура, мова і література (англійська, німецька), германські мови, біологія, садово-паркове господарство, екологія, українська мова і література, музичне мистецтво, хореографія, менеджмент, філософія , освітні педагоігчні науки, початкова освіта (маістратура) ВІДМІНЯЄТЬСЯ!
Інформація про подальший графік освітнього процесу буде надано пізніше.

З повагою, проректор Арабаджи О.С.


Шановні студенти заочної форми навчання!

Просимо вас ТЕРМІНОВО зареєструватись на сайті дистанційної освіти Мелітопольського державного педагогічного університету:  dfn.mdpu.org.ua .

Для реєстрації на сайті Центру освітніх дистанційних технологій вам необхідно заповнити  гугл форму з наступною інформацією:

ПІБ, E-mail, мобільний телефон.

З приводу будь яких запитань просимо звертатися на електрону пошту Korzun30920@gmail.com.

 Після реєстрації ви отримаєте доступ до проведення лекційних та семінарських занять он-лайн викладачами університету для здобувачів вищої освіти (розклад занять знаходиться на сайті dfn.mdpu.org.ua).

З повагою, проректор О.С. Арабаджи