ТЕРМІНОВО: звернення Міністра охорони здоров’я України Іллі Ємця

Дорогі українці!

Моє покликання як лікаря-хірурга – рятувати людські життя, як управлінця – керувати успішною медичною установою, як державного діяча – керувати охороною здоров’я багатомільйонної країни.

Продовження за посиланням https://moz.gov.ua/article/reform-plan/terminovo-zvernennja-ministra-ohoroni-zdorov%e2%80%99ja-ukraini-illi-emcja


Звернення Міністра охорони здоров’я Іллі Ємця у зв’язку з посиленням обмежень під час карантину

Шановні українці!

Влада запровадила карантин. Обмежено  режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Я ще раз наголошую, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я  та здоров’я ваших близьких.

Продовження за посиланням https://moz.gov.ua/article/reform-plan/zvernennja-ministra-ohoroni-zdorov%e2%80%99ja-illi-emcja-u-zv%e2%80%99jazku-z-posilennjam-obmezhen-pid-chas-karantinu


Кабінет Міністрів України інформує!


Все, что вы хотели знать о коронавирусе, но не знали, у кого спросить

В условиях пандемии у людей, не имеющих отношения к медицине, возникает масса опасений и страхов, а также вопросов, на которые не всегда легко найти ответ. Редакция сайта 9 канала побеседовала с заместителем главврача Хайфского окружного отдела здравоохранения доктором Йонатаном Дубновым и спросила его о том, что волнует наших читателей. Подробнее…


Брифінг голови облдержадміністрації Віталія Туринка щодо ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу


Звернення Міністра МОЗ України Максима Степанова

Звернення Міністра МОЗ України Максима СтепановаВсіх вітаю, друзі! Цей день закінчився, але насправді все тільки починається. Дякую за підтримку кожному, хто розуміє перед яким викликом стоїть Україна. Скажемо прямо: в країні – війна. І не тільки на Сході. Ми всі опинилися в епіцентрі бойових дій – ворог уже біля дверей. Буквально.

Подивіться на світову статистику. Від моменту появи перших хворих на коронавірус і до позначки у 100 тисяч пройшло два місяці. А від 300 до 400 тисяч – усього лише три дні.

Ще раз – три дні. І плюс 100 тисяч хворих людей. А сьогодні ми вже говоримо про більш ніж 760 тисяч інфікованих.

Тож сьогодні політика відійшла на другий план. На першому – життя та здоров’я мільйонів людей. Закликаю думати про це, а не про рейтинги, розбіжності та власні амбіції. Бо коронавірусу байдуже, хто його жертва – вчитель, шахтар чи народний депутат. Палата інфекційної лікарні рівняє усіх.

Світ змінився. Ми зобов’язані це зрозуміти. І маємо розраховувати лише на власні сили та свою армію – армію медиків. Які мають бути екіпіровані, захищені, організовані. І зі зброєю – усім необхідним обладнанням та медикаментами.

Дії МОЗу будуть швидкими та системними. І головне – я буду боротись за життя кожного українця. Не лише під час епідемії.

Бо коронавірус пройде. А українська медицина має ще купу проблем, які чекають на вирішення. І ми їх вирішимо обов’язково. Всі права на помилки вже використані.

Знаю, що питань чимало, — на всі відповім. Також в режимі онлайн інформуватиму про реальний стан речей.

Тримаймося, самоізолюємось та зберігаємо здоровий глузд.


Запрацювала гаряча лінія з питань карантину