24 квітня 2020 р. відбулося чергове засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти.
На засіданні було розглянуто питання щодо проведення заліково-екзаменаційної сесії у 2019-2020 н.р. в умовах карантину. Заступник директора інституту Кочкурова О.В. зазначила основні організаційні моменти, механізми здійснення заліків та іспитів під час сесії, відповіла на питання членів Вченої ради з цього приводу. Гаранти освітніх програм надали інформації щодо внесення обґрунтованих змін до відповідних освітніх програм ННІ СПМО. Наприкінці заходу учасниками обговорено перспективні напрями подальшої роботи.
Інформацію підготувала Шевченко С.І.