Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Творчі колективи МДПУ Вокальний джаз-квартет

Вокальний джаз-квартет

10.02.2016

ВОКАЛЬНИЙ ДЖАЗ-КВАРТЕТ «САУНД-ВЕРСІЯ»

У 1998 р. на музично-педагогічному факультеті МДПІ був створений квартет студентів, який стає Дипломантом обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад». Наступного року він виборює звання Лауреата цього ж фестивалю у м. Запоріжжі. У червні 1999 р. відбувся сольний звітний концерт гурту у двох відділеннях.

У грудні 1999 – січні 2000 року «Саунд-версія» перемагає у двох відбіркових турах ХІІ Всеукраїнського фестивалю сучасної української пісні «Пісенний Вернісаж» (Національний палац «Україна», м. Київ) і стає Дипломантом цього конкурсу. Цей успіх колектив повторює наступного року і бере участь у відбірковому турі Всеукраїнського фестивалю «Червона рута». Джаз-квартет у складі студентів музично-педагогічного факультету Луцькової Тетяни, Алексєєвої Ганни, Гаврик Ольги та Уйби Олени стає Дипломантом фестивалю, запрошується для навчання у творчу школу «Червоної рути» і з успіхом його завершує. На Київському телебаченні записано відеоверсії двох музичних творів у виконанні колективу, які демонструвалися на трьох телеканалах Києва та УТ-1. Гурт брав участь у радіоконкурсі «Пісня року» і отримав багато позитивних відгуків радіослухачів.

Саунд-версія 2008 – 2012:
(зліва) Лакович Аліна, Альошичева Галина,
Бондаренко Христина та Василенко Юлія

Ювілейний концерт гурту у 2010 році
(БК ім.Т.Шевченка, м.Мелітополь)

Саунд-версія з 2013 року:
Рева Аліна, Кулєшова Вікторія,
Лучкіна Альона та Лагута Анастасія

Запорізькою облдержадміністрацією гурт нагороджено премією за звання Лауреата «Обласного конкурсу для обдарованої молоді» у галузі естрадного мистецтва, а також Дипломом переможця номінації «Співуча молодь – 2003». Державна Запорізька телерадіокомпанія записала і постійно транслює концерт гурту на Запорізьку область. У 2004 році записаний лазерний компакт-диск авторських пісень учасників колективу, естрадно-джазових обробок пісень українських та зарубіжних авторів.

Своє мистецтво вокальний джаз-квартет «Саунд-версія» Мелітопольського державного педагогічного університету неодноразово представляв на Міжнародному фестивалі слов’янської фортепіанної музики, Всеукраїнських студентських олімпіадах з музичного мистецтва, Регіональних конкурсах обдарованої молоді.

В останній час джаз-квартет опановує і суто джазовий репертуар, внаслідок чого бере участь у джазових конкурсах. Так, у травні 2008 року студентки першого курсу Альошичева Галина, Бондаренко Христина, Василенко Юлія та Лакович Аліна отримали диплом «Надія» на Міжнародному молодіжному джазовому фестивалі «Джалітон» у м. Ялта. А вже в наступному 2009 році виправдали сподівання міжнародного журі цього конкурсу і стали Лауреатами третього ступеню. У вересні 2009 р. «Sound-Версія» стає Лауреатом Міжнародного студентського фестивалю «Таврическая ассамблея славянского студенчества – 2009» в м. Севастополі, у 2010 – Лауреат Всеукраїнського джазового фестивалю-конкурсу у Донецькій музичній академії ім. С.Прокоф’єва та Міжнародного фестивалю вокального естрадного мистецтва «Медовий край» (м. Мелітополь). У травні 2010 року випущено другий лазерний компакт-диск та відбувся ювілейний звітний концерт у двох відділеннях. У травні 2012 року гурт стає Лауреатом Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Синяя птица» (Геленджик, Росія).

У наступний – четвертий склад вокального джаз-квартету «Sound-версія» з 2013 року увійшли студенти: Лучкіна Альона Віталіївна, Лагута Анастасія Юріівна, Рева Аліна Максимівна, Кулєшова Вікторія Михайлівна (студентка філологічного факульткту МДПУ).

Вони брали участь у наступних конкурсах: «Джалітон» (1місце, Ялта 2014); «Кубок содружества» (Гран-прі, Севастополь 2014); «Осенний вернисаж» (Гран-прі, Дніпропетровськ 2014); «V Всеукраїнський дитячий джазовий конкурс» (І місце, Вінниця 2015).

Запис 1

Запис 2