Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Просвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Я маю право!

11.09.2018

 

  

Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН в України пропонується безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!».

 

Курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет. Викладачі курсу постійно беруть участь в обговореннях, що відбуваються на платформах курсу та періодично звертаються з листами до слухачів.

Для участі у курсі «Конфлікт інтересів: треба знати!» необхідно зайти на сайт «Прометеус», на якому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» та зареєструватися.

Провідний фахівець з питань запобігання та виявлення корупції І.В.Беседіна

  

***************************************************************************

З метою поширення інформації про права громадян та рамках реалізації  проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» 11 квітня 2018 року  відбувся смінар та консультації для працівників університету, які проводила заступник начальника Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Садомова Наталя Володимирівна. В заході брали участь співробітники Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції  Шевелєва Світлана Євгенівна та Христофорова Альона Степанівна, працівники та студенти університету.

 


З метою поширення інформації про права громадян та рамках реалізації  проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» провідним фахівцем з питань запобігання та виявлення корупції спільно з заступником начальника Мелітопольського міськрайонного відділу держаної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Садомовою Наталією Володимирівною  та головним спеціалістом Мелітопольського міськрайонного відділу держаної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Шевелєвою  Світланою Євгенівною 21 лютого 2018 року для студентів кафедри право  Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проведено семінар діяльності Державної виконавчої служби та запобігання  корупції.

 

 

 

З метою поширення інформації про права громадян та реалізації  проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» провідним фахівцем з питань запобігання та виявлення корупції спільно з фахівцем Мелітопольського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління  юстиції у Запорізькій області було проведено низку правопросвітних заходів.

 

24 листопада 2017 року з працівниками хіміко-біологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького обговорювались питання вирішення спорів (трудових, сімейних тощо) та захисту майнових прав.

 

29 листопада 2017 року на факультеті інформатики, математики та економіки Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького під час проведення заходу працівникам та студентам факультету були надані роз’яснення щодо захисту своїх прав з питань вирішення спорів (трудових, сімейних тощо), реалізації майнових прав, реєстрації та перереєстрації бізнесу. Обговорювались питання відповідальності за неправомірну вигоду, давання та отримання хабара.

 

05 грудня 2017 року для студентів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проведено семінар відповідальності за неправомірну вигоду, за отримання та давання хабара. Також під час право освітнього заходу обговорювались питання вирішення спорів (трудових, сімейних тощо) та захисту майнових прав.

 

06 грудня 2017 року для працівників філологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проведено правоосвітній захід «Я МАЮ ПРАВО» під час якого обговорювались питання вирішення спорів (трудових, сімейних тощо) та захисту майнових прав.

 

08 грудня 2017 року на базі Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького під час заходу працівникам та студентам роз’яснювались питання щодо  реалізації та захисту майнових прав, порядку вирішення трудових, майнових, сімейних та інших спорів. Обговорювались питання відповідальності за неправомірну вигоду, давання та отримання хабара.