Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Програма "СТУД-БУМЕРАНГ"

Студ-Бумеранг

15.11.2016

 

Програма обміну студентами
МДПУ імені Богдана Хмельницького
з вищими навчальними закладами України

 

К маленьким принцессам из интерната приходил Святой Николай

Несколько недель назад в рамках студенческой программы "Студ-Бумеранг" стартовал благотворительный проект "Подари Сказку", участниками которого стали ученицы Мелитопольской санаторной школы-интернат. Студенты МГПУ совместно с администрацией школы и известными мелитопольскими стилистами, визажистами и фотографами организовали настоящую модельную фотосессию. Моделей для фотосессии отбирали по принципу хорошей успеваемости, что впоследствии станет отличной мотивацией для участниц следующего проекта. (ПОДРОБНЕЕ ТУТ)Благодійний проект "Подаруй казку"

В рамках програми "Студ-Бумеранг" відбувся благодійний проект "Подаруй Казку". Учасниками якого стали учениці Мелітопольської санаторної школи-інтернат. У відборі учасників брала активну участь адміністрація учбового закладу. Пріоритет для участі надавався активісткам і відмінницям школи, що є гарною мотивацією і для інших дітей, які також хотіли б стати учасниками подальших проектів.
Основна мета проекту, зробити подарунок дітям у вигляді чашок, фотоколажів, календарів з їхнім портретом до дня Святого Миколая. Найголовніше, що у дівчат буде індивідуальний образ, де кожна зможе відчути себе принцесою.

Про нас написали.

https://www.youtube.com/watch?v=GXQNAA46Dlo


Незабутнього осіннього дня,19 жовтня, всеукраїнській програмі "Студ-Бумеранг" виповнився рівно один рік. Наша молода студентська команда за цей рік зробила великий внесок в розвиток університету та назавжди змінила історію МДПУ ім.Б.Хмельницького.

Грандіозний флешмоб "Вільна Країна",на якому було розгорнуто найбільший прапор України,назавжди залишиться в нашому серці та пам'яті. Одразу після флешмобу, протягом усього дня відбулися 2 конференції,які присвячені цій події. Завдяки нашій плідній праці,ми змогли об'єднати безліч міст і всю студентську молодь України.

Тож задоволенням пропонуємо подивитеся цей ролик і знову поринути у вир незабутніх емоцій! https://youtu.be/pg3uZIPSzCg

 


ВІТАЄМО!

Шановнi друзі, вся команда "Студ-Бумеранг" вітає Вас з міжнародним днем ​​Студента! Хочемо висловити подяку всім ВУЗам, які з нами співпрацювали і брали участь в наших проектах! Бажаємо всім терпіння і багато натхнення! Розвивайтеся і робіть світ кращим! Все ще попереду :)

 


Перша річниця програми "Студ-Бумеранг"

Завершилося святкування першої річниці всеукраїнської програми врученням сертифікатів учасникам та обговорення найближчих планів, щодо подальшого розвитку «Студ-Бумерангу».

Ми висловлюємо подяку за активну участь студентам Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Запорізького національного університету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Мелітопольського інституту еколоогії і соціальних технологій, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та щиро вдячні благодійному обєднанню - "Соціальний фонд"; Фундацією регіональних ініціатив; Центру освіти дорослих "Лідер" за підтримку та всебічну допомогу. А також усім гостям за те, що приїхали з далеких міст, і взяли участь у "Всеукраїнській конференції програми "Студ-Бумеранг"

 


"Студ-Бумеранг" відзначила свій перший день народження

19 жовтня Всеукраїнська програма з обміну студентським досвідом "Студ-Бумеранг" відзначила свій перший день народження. Цей насичений рік дав студентам п'яти українських університетів можливість розширити коло спілкування і пізнати багато нового. Студенти МДПУ імені Богдана Хмельницького побачили розмаїття підходів до реалізації студентського самоврядування та звичайно ж завели нових друзів.

Ми вдячні за співпрацю ПНУ ім В. Стефаника (Івано-франківськ), ЧНУ ім Ю. Федьковича (Чернівці), КДПУ імені Винниченка (Кіровоград) та ЛНУ ім.Франка (Львів).

 


Вітаємо!

Державна служба інтелектуальної власності прийняла рішення зареєструвати авторське право на "Положення про проведення програми обміну студентами Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького з вищими учбовими закладами України "Студ-Бумеранг".

Вітаємо студентку 4 курсу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти – Олену Багунц, яка стала автором положення програми "Студ-Бумеранг".