Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Новини університету

Науково-методичний семінар для вчителів біології та екології шкіл Мелітопольського району

20.04.2017

20 квітня 2017 року на хіміко-біологічному факультеті МДПУ ім. Б. Хмельницького відбувся науково-методичний семінар на тему «Актуальні питання біології у науково-педагогічній діяльності з учнівською молоддю», в якому взяли участь 25 вчителів біології й екології Мелітопольського району.

Завідувач кафедри екології й зоології, доктор біологічних наук, професор Кошелев Олександр Іванович ознайомив присутніх з екологічними проблемами м. Мелітополь і Мелітопольського району, до яких відносять забруднення питної води та ґрунтів, вирубку лісових насаджень, обміління малих річок на прикладі річки Молочної, весняні пожежі, наслідки вибухів бойових запасів у Ново-Богданівці (станція Федорівка) та інше.

Детальніше...
 

Відділ міжнародного співробітництва інформує

20.04.2017

19.04 в 10 аудиторії відбулася зустріч з віце-президентом Вищої Лінгвістичної Школи м. Ченстохова (Польща) ТОМАШЕМ КУКОМ і проректором з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Б.Б. БУЯКОМ з питань програми паралельного навчання для здобувачів вищої освіти за спеціальностями «СОЦІАЛЬНА РОБОТА»; «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»; «АНГЛІЙСЬКА ФІЛОЛОГІЯ»; «НІМЕЦЬКА ФІЛОЛОГІЯ»; «ЕКОНОМІКА» та з питань міжнародної сертифікованої програми підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників університету. Також на цій зустрічі, вперше за 4 роки співробітництва нашого університету з Вищою Лінгвістичною Школою, урочисто були вручені дипломи 3 студенткам філологічного факультету МДПУ ім. Б. Хмельницького, а саме: Балтрамсюніте Кароліні, Кулешовій Тетяні та Сізгановій Анастасії.

 

Тематична книжкова виставка до Всеукраїнського дня психолога

20.04.2017

Часто говорять, що психологія — це наука про душу, з якої виключено дослідження душі. Психологія відповідає на питання про те, чому людина поводиться так чи інакше. Життя людини дуже непередбачуване і бурхливе. Воно може дарувати нам хвилини щастя і, в той же час, приносити багато клопоту та неприємностей. Іноді людині важко утримати тягар усіх проблем на своїх плечах, і вона може втратити надію, віру в себе, а найголовніше — своє здоров'я. Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців, психологів, чиє професійне свято — Всеукраїнський день психолога — відзначається в Україні 23 квітня.

Детальніше...
 

Зустріч студентів з ветеранами АТО

20.04.2017

20 квітня 2017 р. Науково-дослідницьким центром імені Д. Донцова Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького була проведена зустріч із ветеранами АТО за темою «Буденний героїзм війни»: думки і спогади».

Детальніше...
 

Тематичний тренінг «Матусина сумка»

20.04.2017

Тиждень психології в ННІ СПМО багатий на різноманітні події, не став винятком і четвер. 20 квітня доценти кафедри психології Прокоф’єва Олеся Олексіївна і Царькова Ольга Вікторівна провели тематичний тренінг «Матусина сумка», який відвідали студенти денного і заочного відділення спеціальності «Психологія», а також професор Троїцька Т.С., доцент Шевченко С.В. та ст. викл. Варіна Г.Б.

На тематичному тренінгу ведучі вдало поєднали два психотерапевтичні напрями роботи: психодрами і глибинної арт-терапії. Учасники мали змогу у психодраматичний спосіб спочатку помолодіти, а потім і повернутися у раннє дитинство, погомоніти «тарабарською» мовою, здійснити чарівну подорож у матусину сумку та вийти з неї, переживши новий досвід. Наприкінці тренінгу учасники створювали власну ідеальну матусину сумку і рефлексували на цікаву тему народження. Творчий процес є головним терапевтичним механізмом, що дозволяє в особливій символічній формі перебудувати конфліктну травматичну ситуацію, знайти нову форму її вирішення.

Детальніше...
 

Конкурс краси та грації «Міс університет – 2017»

19.04.2017

19.04.2017 року в конференц-залі центрального корпусу відбувся конкурс краси та грації «Міс університет – 2017». Звання Міс університет цього року виборювали: представниця хіміко-біологічного факультету Карина Моложон, студентка природничо-географічного факультету Наталія Балабатько, Юлія Горючкина й Олександра Якушева – студентки філологічного факультету, студентка факультету інформатики, математики та економіки Дарина Єременко, представниці навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Світлана Степанькова та Евеліна Печенчик.

Захід відкрив ректор університету, доктор біологічних наук, доцент Солоненко А.М., який зазначив, що це 16 за рахунком конкурс, і що найкрасивіші жінки та дівчата працюють і навчаються в нашому університеті. Цьогоріч конкурс судили директор модельного агентства «Silver Star» Оксана Балюта, віце-президент Вищої Лінгвістичної Школи Республіки Польща Томаш Кук, приватний підприємець, голова студентського комітету університету 2003–2008 років Микола Дубовий, директор театрального салону «Артмур» Костянтин Попенко, власник салону «Maryland» Михайло Хмельов.

Дівчата продемонстрували свої здібності у наступних рубриках: візитка, інтелектуальний конкурс, діловий стиль, мій талант та вихід у вечірніх сукнях.

Без нагороди не лишилася жодна учасниця, кожна дівчина була визнана кращою в одній із номінацій. Так, Юлія Горючкина отримала звання «Міс елегантність», Евеліна Печенчик – стрічку за артистичність, а Каріна Моложон – за талант. Олександра Якушева була визнана найбільш романтичною дівчиною вечора, Світлана Степанькова – найніжнішою, а Наталя Балабатько – найчарівнішою. Дарина Єременко отримала звання «Міс весна». Романтична Олександра буквально підкорила директора «Silver Star» Оксану Балюту. Дівчина отримала сертифікат на безкоштовне навчання в агентстві і запрошення до участі в конкурсі краси «Королева Мелітополя».

Призові місця отримали наступні учасниці, яких нагороджував ректор університету: Наталія Балабатько отримала приз глядацьких симпатій, ІІ віце-міс стала Евеліна Печенчик, І віце-міс – Юлія Горючкина.

Перемогу і звання «Міс Університет – 2017» отримала студентка хіміко-біологічного факультету Карина Моложон.

Прес-центр університету

 

Презентація нової збірки О. Гончаренка

19.04.2017

19 квітня 2017 року кафедра української і зарубіжної літератури філологічного факультету відвідала презентацію нової поетичної збірки мелітопольського поета, члена Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України Олега Гончаренка «В чеканні нової трави», що проходила в читальній залі бібліотеки імені М.Ю. Лермонтова. Збірка є своєрідним відгуком на важливі події українського сьогодення – Революцію Гідності та АТО на Сході України, гімном героям, що віддали своє життя, захищаючи нашу землю, або сумлінно виконують свій обов’язок перед батьківщиною в епіцентрі бойових дій, і всім тим, хто чекає на них і допомагає в тилу. Крізь усю збірку проходить тема Любові – до жінки, до рідної землі, до побратимів і друзів, до кожної людини. Головним для О. Гончаренка та його ліричного героя-поета є збереження своєї гідності, честі, совісті за будь-яких умов.

Детальніше...
 

Із Львовом у серці

19.04.2017

Про подорож до Львова можна розповідати днями, щораз подумки повертатись до хвилюючих моментів перебування у легендарному місті, попри всі його сучасні проблеми. Студенти змогли не лише поглибити свої знання, а й переконатись у тому, якою багатою й різнобарвною є культура нашої країни. Львів від самого початку перебував на перехресті політичних і торгівельних інтересів більшості європейських країн, тому й сьогодні в ньому чути відгомін національних традицій, збережено архітектурні форми різних куточків Європи.

Детальніше...
 

«Ох, часе, даруєш так мало див ти нам…»

19.04.2017

Справжнім дивом для студентів-філологів 316, 214, 224 груп стала презентація нової збірки поезії Олега Гончаренка «В чеканні нової трави (Апокрифи дійсності)», яка відбулася 19 квітня у читальній залі бібліотеки імені  М. Лермонтова. Книжка поезій складається з трьох розділів: «ХРЕСТ-О!-МАТИ-Я», «Наступні кроки», «Майбутній час, який – для всього», присвячених Майдану, воїнам АТО та майбутнім поколінням Української держави. Це трактат на виправдання українського світу, українського світобачення, українського пориву в майбутнє.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 230