Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Новини університету

Оголошуємо рейтинг учасників олімпіади "Інтелектуал"

21.04.2018

Відомості

про результати Всеукраїнської олімпіади МДПУ імені Богдана Хмельницького

для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал»

 

З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

З ГЕОГРАФІЇ

З ХІМЇЇ

З БІОЛОГІЇ

З МАТЕМАТИКИ

З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

З ІСТОРІЇ

 

Всеукраїнська олімпіада МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти (додаткова сесія)

21.04.2018

21 квітня 2018 року в університеті пройшла додаткова сесія Всеукраїнської олімпіади МДПУ імені Богдана Хмельницького для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал» на основі повної загальної середньої освіти. Основна сесія відбулася раніше, 18 березня.

Мета Олімпіади: виявлення та розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, заохочення до навчання в університеті, реалізація здібностей талановитої учнівської молоді.

Детальніше...
 

Урочисте закриття II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології

19.04.2018

Другий тур ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології відбувся 19 квітня в Алтагірському лісництві (с. Богатир), де учасники Олімпіади мали можливість показати свої практичні навички і теоретичні знання.

Нагадаємо, протягом двох днів хіміко-біологічний факультет МДПУ імені Богдана Хмельницького забезпечував проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології, на якій зібралася талановита молодь вищих навчальних закладів України. Вже позаду теоретичний і практичний тури, а з ними – складна робота над завданнями, хвилювання.

Детальніше...
 

Вітаємо з перемогою!

19.04.2018

Вітаємо з перемогою та отриманням Диплома I ступеня на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Музичне мистецтво» студента І курсу 917 гр. Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Камаріна Олександра!

Також вітаємо викладачів кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради доц. Антоненка О.М., та концертмейстера доц. Стотику І.Г.

Другий етап Всеукраїнської студентській олімпіаді зі спеціальності «Музичне мистецтво» відбувся 17‑19 квітня 2018 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

 

Кафедра математики і фізики прийняла участь в методичному семінарі для вчителів математики

19.04.2018

19 квітня в Партизанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся методичний семінар для вчителів математики Генічеського району Херсонської області.

Доцент кафедри математики і фізики Муртазієв Е.Г. виступив перед присутніми з докладом на тему «Підготовка майбутніх вчителів математики для реалізації культурно-історичної складової математичної освіти.

Детальніше...
 

На хіміко-біологічному факультеті розпочалася Всеукраїнська студентська олімпіада з біології

18.04.2018

18 квітня в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького розпочалася робота ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з біології для класичних та педагогічних університетів.

Вже два роки поспіль (2017 та 2018 рр.) МДПУ визначений наказом Міністерства освіти і науки України базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Олімпіади.

На урочистому відкритті ректор університету, доктор біологічних наук, професор Солоненко А.М. привітав гостей вишу і побажав учасникам успіхів.

Детальніше...
 

В Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти проведено НЕконференцію

18.04.2018

Для підведення підсумків заходів під час проведення Тижня екологічної освіти 18 квітня було 2018 року в Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти проведено НЕконференцію «Як ціннісні орієнтації студентів (майбутніх вчителів початкових класів) відображають їх усвідомлення поняття прав людини? Права людини та навколишнє середовище».

Детальніше...
 

Проведено теоретико-практичний семінар «Збереження навколишнього природного середовища, довкілля, біорізноманіття через право, знання, духовність студентів: сучасний вимір»

18.04.2018

В рамках міської комплексної екологічної програми  та  кафедральної еколого-правової  програми «Збережи себе сам» за участю студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 081 Право, науково-педагогічних працівників природничо-географічного факультету, співробітників Приазовського національного природного парку 18.04 2018 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проведено теоретико-практичний семінар, присвячений  95-річчю утворення університету «Збереження навколишнього природного середовища, довкілля, біорізноманіття через право, знання, духовність студентів: сучасний вимір» з науковою темою «Приазовський національний природний парк – перлина півдня України: правове регулювання діяльності».

 

На природничо-географічному факультеті проведено круглий стіл «Вплив освіти на здоров'я та довголіття»

18.04.2018

18 квітня 2018 р. на природничо-географічному факультеті асистенти Хрущ Ю.М. і Сапун Т.О. провели засідання круглого столу на тему «Вплив освіти на здоров'я та довголіття» для студентів молодших курсів. Захід відбувся за ініціативи Наукового товариства студентів та молодих вчених природничо-географічного факультету.

У неформальній обстановці учасники круглого столу обговорили наступні питання: яким чином впливають освіта і інтелектуальна праця на здоров'я людини і його тривалість життя; яким чином економічне положення людини залежить від рівня освіти; чому роботодавець обирає освіченого спеціаліста тощо.

Детальніше...
 

Вітаємо студенток філологічного факультету з перемогою!

18.04.2018

Вітаємо студенток філологічного факультету Алісу Балаєву і Тетяну Корнієць з успішним захистом і зайнятими ІІ призовими місцями на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з романо-германської філології.

Також вітаємо наукових керівників, доцентів кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови Г.В. Матюху і Т.В. Насалевич та консультанта, доцента Н.В. Денисенко.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 303