Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Новини університету

Євроатлантична інтеграція

20.09.2017

На виконання указу президента України, та розпорядження Кабінету Міністрів України «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки» 20 вересня на природничо-географічному факультеті в аудиторії А-2 доктор історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії Ситник О.М. прочитав відкриту лекцію для студентів  університету на тему «Євроатлантична інтеграція». Лектор висвітлив такі питання як: історію входження України до євроатлантичної спільноти, проблеми і перспективи євроатлантичної інтеграції України на даному етапі. Зокрема було проаналізована співпраця з ЄС, НАТО, Європейським парламентом та іншими євроатлантичними установами та організаціями. Лекція викликала великий інтерес у слухачів, наприкінці лектор відповів на численні запитання аудиторії.

 

ОГОЛОШЕННЯ

20.09.2017

МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників з 20 вересня по 20 жовтня 2017 р.

 

Індивідуальний міні-грант

19.09.2017

Старший викладач  секції  з іноземних мов кафедри початкової освіти  Кірсанова  Світлана Станіславівна виграла індивідуальний міні-грант  та на прикінці  серпня відвідала  літній табір L.E.A.D. Camp (Leadership. Equality. Active. Democracy) з підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови, який було організовано на базі гімназії нового покоління волонтерами корпусу миру , спілкою вчителів ТЕСОЛ та посольством Америки в Україні. Із  200 заявок було вибрано лише 30 вчителів із різних регіонів України, яких було запрошено взяти участь у навчально-тренувальному таборі на основі тематики лідерства та ґендерної рівності.

Детальніше...
 

ВІТАЄМО З ОТРИМАННЯМ СТИПЕНДІЇ МІСЬКОГО ГОЛОВИ!!!

18.09.2017

Гайкову Алесю Володимирівну - студентку магістратури ННІСПМО, спеціальності "Музичне мистецтво" - з отриманням стипендії міського голови, в номінації "Наукова діяльність";

Панайотова Ігоря Вікторовича - студента 4-го курсу, природничо-географічного факультету, спеціальності "Фізичне виховання" з отриманням стипендії міського голови в номінації "Спортивна діяльність";

Кузнєцову Альону Сергіївну - студентку магістратури, факультету інформатики, математики та економіки, спеціальності "Соціологія" з отриманням стипендії міського голови в номінації "Громадська діяльність".

Бажаємо продуктивної праці та подальших успіхів!

 

УВАГА!

15.09.2017

Оголошено  щорічний конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Дедлайн - 15 жовтня 2017 р.

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

 

Науково-практична конференція «Північне Приазов’я: проблеми регіонального розвитку у міжнародному контексті»

15.09.2017

14-15 вересня 2017 року на природничо-географічному факультеті Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція із міжнародною участю на тему «Північне Приазов’я: проблеми регіонального розвитку у міжнародному контексті».

Організаторами конференції виступили кафедра фізичної географії і геології, кафедра туризму, соціально-економічної географії та краєзнавства, кафедра історії, кафедра права та кафедра теорії і методики фізичного виховання та спортивних дисциплін. Партнерами-співорганізаторами конференції є Українське географічне товариство (Мелітопольське відділення), Мелітопольський міський краєзнавчий музей, Шуменський університет імені єпископа Костянтина Преславського (Республіка Болгарія).

Детальніше...
 

Співпраця з Веселівською РДА

14.09.2017

13-14 вересня 2017 року делегація університету відвідала смт. Веселе і смт. Михайлівка у рамках дії угоди про співпрацю, підписаної 04 вересня 2017 року. Спочатку представництво вишу зустрілось з головами Веселівської і Михайлівської районних державних адміністрацій Іваном Івановичем Мигулею та Стуленем Олександром Васильовичем. Основний акцент зустрічі був зроблений на обговоренні спільних інтересів і співпраці задля розвитку районів та Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 

Відбувся попередній захист докторської дисертації доцента кафедри інформатики і кібернетики

14.09.2017

13 вересня на розширеному засіданні кафедри інформатики і кібернетики відбувся попередній захист докторської дисертації доцента, к.пед.н. Круглика В.С. на тему «Система підготовки майбутніх інженерів-програмістів до професійної діяльності у вищих навчальних закладах»,  представлену на здобуття вченого ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

На засіданні, на якому були присутні 25 осіб, із них 8 доктори наук та 11 кандидатів наук, головувала проректор з наукової роботи, д.пед.н., професор Москальова Л.Ю.

Детальніше...
 

«Я у долонях твоїх, Україно!»

13.09.2017

Під такою назвою 13 вересня 2017 року відбулася виховна година для студентів ННІ СПМО Напряму підготовки: Соціальна робота: І курсу групи 417-с (куратор к.пед.н., доц. Л. М. Федорова) та ІІ курсу 416-с групи (куратор асистент Єрьоміна Л.Є.).

Детальніше...
 

Посвята першокурсників у майбутні програмісти

13.09.2017

Напередодні Дня програміста, який відмічається на 256 день року, викладачі кафедри інформатики і кібернетики організували посвяту першокурсників у майбутні програмісти.

Привітання і вступне слово до майбутніх ІТ-спеціалістів висловили декан Факультету інформатики , математики та економіки к.пед.н., доц. П.В. Бєльчев та завідувач кафедри інформатики і кібернетики д.пед.н., професор В.В. Осадчий.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 246