Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Новини університету

Літературний вечір «190 років казці Вільгельма Гауфа Карлик Ніс»

23.03.2017

22 березня 2017 року на філологічному факультеті було проведено літературний вечір «190 років казці Вільгельма Гауфа Карлик Ніс (1827)». Захід підготували викладач кафедри німецької філології І.В. Назаренко та студенти 124 і 134 групи спеціальності «Філологія. Мова і література (англійська, німецька).Ім'я Вільгельма Гауфа всім нам знайоме з дитинства – адже його перу належать такі чудові казки, як «Карлик Ніс», «Маленький Мук», «Крижане серце».Але чи багато хто знає історію життя самого казкаря? Завдяки блискучому розуму, вже в 20 років Гауф став доктором філософії. Однак прославився він не науковими трактатами, а дитячими казками, які вважав лише забавою. Трагічно короткий життєвий шлях Гауфа в якійсь мірі компенсується його колосальними літературними здібностями. І хоча літературна спадщина Гауфа не дуже велика, його твори, в першу чергу казки, назавжди увійшли в золотий фонд світової літератури.

Детальніше...
 

Участь у Міжнародній екологічній акції «Година Землі 2017. Допоможемо природі рідного краю»

22.03.2017

22 березня 2017 року в гуртожитку № 2 Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбувся виховний захід, присвячений Міжнародній екологічній акції «Година Землі 2017. Допоможемо природі рідного краю», організаторами якого були старший викладач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та дошкільної освіти Вахняк Н.В. та здобувачі вищої освіти 116 групи спеціальності «Дошкільна освіта», члени студентської наукової лабораторії «Екологічна освіта для сталого розвитку» Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти.

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ

22.03.2017

 

(Не)конференція мініEdCamp Мелітополь 2017

21.03.2017

21 березня 2017 року вперше в Мелітополі на базі НВК № 16 відбулася (не)конференція мініEdCamp Мелітополь 2017.

EdCamp – це демократичне місце зустрічі, де освітяни збираються разом, щоб обговорити питання, які їх турбують найбільше. Тема міні-(не)конференції EdCampMelitopol 2017 – «Бути громадянами – це…». Це унікальна платформа професійного зростання, відкритий обмін педагогічним досвідом, співпраця і розв’язання спільних задач за принципом “Give – Get” («Дай, якщо можеш – Візьми, якщо хочеш»).

Детальніше...
 

Вітаємо з перемогою в турнірі з волейболу

21.03.2017

21 березня 2017 року на базі Мелітопольського промислово-економічного коледжу проводився турнір з волейболу на кубок ФСТ «Спартак» серед жіночих команд.

У турнірі брали участь команди Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Мелітопольського промислово-економічного коледжу, Мелітопольського медичного коледжу, районної ДЮСШ.

У запеклій боротьбі команда дівчат з волейболу МДПУ ім. Б. Хмельницького стала переможцем турніру.

Команду підготував головний тренер – асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спортивних дисциплін Карабанов Є.О.

Детальніше...
 

Виставка «Життя і трагедія Івана Мазепи»

21.03.2017

В історії України важко знайти особу, навколо якої точилися би настільки гострі суперечки, перехрещувалися би настільки різні думки, як навколо Івана Мазепи. Державний діяч і політик найвищого ґатунку, Іван Мазепа був одним із найвправніших дипломатів тодішньої Європи, полководцем. Гетьман Іван Мазепа намагався зробити з України європейську державу, підняти та зміцнити значення і престиж гетьманської влади.

Детальніше...
 

#Синій Кит: фейк або реальна загроза?

21.03.2017

Уже багато місяців поспіль у Мережі обговорюють підліткову гру «Синій кит», або ж «Тихий дім», «Море китів», «Розбуди мене о 4:20». У смертельної гри багато назв, але результат завжди однаковий – закінчене життя «гравця».

Ця ситуація не залишила байдужими студентів та викладачів нашого університету. Було проведено захід щодо психологічного просвітлення студентів у темі самогубств дітей через цю гру. Під час загальної організаційної години ННІ СПМО (15 березня) та філологічного факультету (21 березня) зібралося багато студентів. Доцент кафедри психології Прокоф’єва Олеся Олексіївна та її помічниця у розгляданні цієї проблеми, студентка магістратури Алхіменко Ольга Ігорівна розповіли у деталях про цю гру. Було порушено питання: Чому саме підлітки? Навіщо ця «гра» організаторам? Для чого взагалі ця «гра» існує? Який психологічний сенс завдань у «грі»? На зустріч завітало багато небайдужих студентів, які були зацікавлені у подробицях цієї «гри», вирішенні наявної проблеми.

Детальніше...
 

Презентація онлайн-платформи неформальної освіти learnlifelong.net

21.03.2017

21 березня 2017 року професор кафедри педагогіки та педагогічної майстерності Прийма С.М., викладач кафедри початкової освіти Кучина К.О. та молодший науковий співробітник Ткаченко А.В. на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ЗОІППО) організували воркшоп громадянської активності «Неформальна освіта в Україні: доступність і добровільність», під час якого відбулася презентація онлайн платформи неформальної освіти learnlifelong.net та обговорювалися практичні інструменти визначення споживачів послуг у галузі неформальної освіти на місцевому рівні й виклики, з якими зустрічаються регіональні провайдери неформальної освіти. До заходу долучилося 42 регіональних провайдери у галузі неформальної освіти Запорізької області.

Детальніше...
 

Вітаємо!!!

20.03.2017

Вітаємо ансамбль народно-естрадного танцю «Цвіт папороті» кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького за зайняте ІІ місце в зональному турі XVI  обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «СПАДЩИНА – 2017» у номінації «Народна хореографія».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 219