Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Новини університету

Призери МАН міста Мелітополя з "Хімії"

21.02.2017

19 лютого 2017 року в місті Запоріжжя відбулася заключна частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН секції «Хімія». На розсуд журі було представлено 28 власних наукових і творчих досліджень учнів 9-11 класів загальноосвітніх закладів Запорізької області.

Детальніше...
 

Перемоги інтелектуальної еліти МАН міста Мелітополя

21.02.2017

19 лютого 2017 року відбувся обласний етап захисту наукових робіт учнів членів МАН України на базі ЗНУ.

Засідання секції «Біологія людини» відбувалось на базі біологічного факультету Запорізького національного університету.

Детальніше...
 

Консолідація студентських та учнівських груп у соціальних мережах

20.02.2017

За ініціативою студентів-економістів університету в соціальних мережах днями стартувала платформа для консолідації різних студентських та учнівських груп економічних напрямів підготовки та спеціалізацій на основі спільності інтересів.

У результаті створення віртуального співтовариства і завдяки комунікативній взаємодії ініціативних студентів обговорюється низка ідей щодо організації та проведення змагань, конкурсів на актуальні для учнівської  і студентської молоді тематики профільного економічного спрямування.

Запрошуємо всіх охочих до створення спільних проектів, участі в обговоренні та реалізації задумів.

Посилання на сторінку Мдпу (МГПУ) Экономисты: vk.com/id412657214

 

15 лютого 2017 року на хіміко-біологічному факультеті продовжила роботу «Школа юного хіміка».

17.02.2017

Заняття у «Школі юного хіміка» мають мету зацікавити учнів хімією, навчити їх хімічним експериментам, ознайомити з методиками з визначення якісного складу деяких органічних і неорганічних речовин, розвинути творчі здібності та пізнавальну активність учнів.

Детальніше...
 

"Думаємо про майбутнє"! Зустріч з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл Василівського району

17.02.2017

16 лютого 2017 року відбулася зустріч представників Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького з учнями випускних класів комунальних закладів «Василівська гімназія «Сузір'я» – загальноосвітня школа І–ІІІ спупенів», «Василівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 1», «Василівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 3» Василівської районної ради Запорізької області.

Детальніше...
 

Свято «Стрітення» у ДНЗ № 43

15.02.2017

15 лютого 2017 року в межах організаційно-методичної практики в ДНЗ № 43 студентами-практикантами ІV курсу ННІ СПМО було організовано українське «Стрітення». Метою цього заходу було ознайомити дітей з українським святом, закріпити знання національних звичаїв і традицій. Головними гостями були Весна та Зима, які влаштували цікаві ігри, конкурси, веселі хороводи. За вікном холодна зима, а в музичній залі дитсадка лунали пісні, вірші, сміх та жарти. Справжня зимова феєрія розваг була проведена музичними керівниками ДНЗ № 43 і студентами-практикантами Віденіною Ольгою, Вороніною Інною, Кіреєвою Олександрою.

Детальніше...
 

Організаційно-методична практика в дошкільних навчальних закладах

15.02.2017

У рамках виробничої (педагогічної) практики “Організаційно-методична практика в дошкільних навчальних закладах” здобувачів вищої освіти ІV курсу спеціальності 6.010101 “Дошкільна освіта” 15 лютого 2017 року cтуденти Барсук С., Метель Л. і Павловська А. провели методичний захід “Майстер-клас просвітницької роботи з формування культури батьківства у взаємодії дошкільного закладу з молодими сім’ями” у ДНЗ № 30 “Світлячок” комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області. На заході були присутні вихователі ДНЗ та відповідальний ННІ СПМО з питань організації практики – асистент Саєнко Ю.О.

Детальніше...
 

Призначення Анатолія Миколайовича Солоненка на посаду ректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького

14.02.2017

14 лютого 2017 року відбулося урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди призначення доктора біологічних наук, доцента Солоненка Анатолія Миколайовича на посаду ректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Окрім професорсько-викладацького складу, керівників структурних підрозділів університету і студентів, на заході були присутні почесні гості – представники міської влади та системи освіти – Мелітопольський міський голова Мінько Сергій Анатолійович, начальник управління освіти Мелітопольської міської ради Єлісєєв Ігор Анатолійович, начальник відділу освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Безбородих Тетяна Миколаївна, ректор Запорізького Національного технічного університету, голова Ради ректорів Запорізького вузівського центру, доктор технічних наук, професор Бєліков Сергій Борисович.

Детальніше...
 

Конкурс «Чарівний камертон»

12.02.2017

10–12 лютого у місті Дніпро проводився І Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Чарівний камертон». Засновником конкурсу є Національна Всеукраїнська музична Спілка та Дніпропетровська регіональна організація Національної Спілки композиторів України. Конкурс «Чарівний камертон» проводиться для музикантів-професіоналів, учнів та студентів музичних закладів. Головна мета конкурсу – підвищення кваліфікації викладачів, їхньої виконавської майстерності. У конкурсі брала участь студентка 4 курсу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Суптеля Олена, яка стала дипломантом у номінації «Фортепіано», «Професійна вікова категорія» (керівник – ст. викл. Власенко Е.А.).

Детальніше...
 

Перемога дівчат у першості м. Мелітополь з баскетболу

12.02.2017

10–12 лютого 2017 року в м. Мелітополь проводилася першість із баскетболу серед жіночих команд. Змагання проходили на базі Мелітопольської ДЮСШ № 3. У турнірі брали участь команди  «Сіті-Баскет», «Профтех», ДЮСШ № 3, збірні команди ТДАТУ та МДПУ ім. Б. Хмельницького. Змагання проводилися під патронатом міського спортивного комітету Мелітопольської міської ради.

Жіноча збірна з баскетболу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького у запеклій боротьбі здобула І місце у першості м. Мелітополь.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 214