3 вересня 2018 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відсвяткували День знань і початок нового навчального року.

У свій ювілейний рік університет відкрив двері для майже 1500  студентів.

З щирими напутніми словами до вчорашніх абітурієнтів звернувся ректор університету Анатолій Солоненко: «Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року! Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького впевнено розпочинає 95-й навчальний рік. За студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, адже в університеті створено для цього всі передумови. Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Гордий тим, що вже другий рік поспіль наші спільні зусилля сприяють укріпленню іміджу університету на освітянській ниві півдня України».

З початком нового навчального року присутніх привітали заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Е.А.Гугнін, заступник міського голови С.А.Бойко, голова Мелітопольської районної державної адміністрації С.О.Селевич, голова Мелітопольської районної державної ради О.М.Мордик, Благочинний церков м. Мелітополя протоієрей М.Смирнов.

Слід із гордістю зазначити, що жоден культурно-мистецький захід в університеті не проходить без участі творчих студентських колективів університету.

Від усього серця бажаємо студентам захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння!

Зі святом Вас!

2 thoughts on “Вітаємо з початком нового навчального року!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


4 + 1 =