В Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам 2019 року. Цього річ вітали 832 магістри, з них 128 отримали диплом з відзнакою.

13 лютого 2019 року в Палаці культури імені Т. Г. Шевченка пройшло урочисте вручення дипломів магістрам. В університеті вручення дипломів – визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам вручили заповітні дипломи.

Церемонію вручення відкрила перший проректор, професор Мальцева І.А., яка від імені ректора університету, від себе і колективу вишу привітала випускників. «Нехай вам щастить у світі обраної професії. Нехай збуваються всі ваші мрії і життєві плани. Несіть по життю гідно статус випускника Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Прославляйте рідну альма-матер славетними вчинками і гідними справами. Ми впевнені, що будемо вами пишатися!»

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу в залі. На святі магістрів також привітали заступник міського голови Судаков І.І., голова Мелітопольської районної державної адміністрації Селевич С.О., голова Мелітопольської районної ради Мордик О.М., голова Приазовської районної ради Прокопенко О.М., начальнику відділу освіти, молоді і спорту Якимівської селищної ради Альохін М.А., заступник голови Генічеської районної ради Краєвий В.І.

Творчі колективи дарували глядачам насолоду своїми хореографічними і вокальними номерами.

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Пам’ятайте свій рідний університет, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом магістра став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *