Дорогі колеги-науковці!

Я щиро вітаю вас із Днем науки!

Це свято ми відзначаємо у третю суботу травня і цьогоріч воно припадає на 16 травня. Відомо, що розвиток науки – запорука зростання держави, а науковці – це інтелектуальний потенціал нації, її майбутнє. Сьогоднішнє свято є вшануванням людей творчої праці, ентузіастів, які не бояться експериментувати, досліджувати незвідане, є символом духовної свободи та розвитку особистості.

Я пишаюсь вченими Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, адже завдяки їм розвивається наука. Усі ми, від професора та кандидата наук, до докторантів, аспірантів і студентів, є великою науковою родиною. У нашому виші є величезний потенціал для розвитку.

Я дякую за вашу важку працю, за досягнення й відкриття, за кожного фахівця, якого ви підготували. Саме науковці своїми досягненнями, напрацюваннями, знаннями визначають місце нашого університету серед інших вишів у галузі та державі загалом.

Також прошу відзначити грамотами студентів та їх наукових керівників,які стали призерами у Міжнародному,Всеукраїнському та загальноуніверситетському конкурсах студентських наукових робіт:

 • Баранцова Євгена, студента I курсу магістратури філологічного факультету, за отримання диплому ІІІ ступеня у щорічному Міжнародному конкурсі перекладів НПУ ім, М.Драгоманова та його наукового керівника Баранцову Ірину Олександрівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри методики викладання германських мов
 • Моложон Каріну, студентку І курсу магістратури хіміко-біологічного факультету, за отримання диплому І ступеня зі спеціальності Біологія та її наукового керівника Станішевську Тетяну Іванівну, професора, доктора біологічних наук, завідувача кафедри анатомії та фізіології людини і тварин.
 • Лучко Анастасію, студентку І курсу магістратури факультету інформатики, математики та економіки, за отримання диплому І ступеня із галузі знань «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», та її наукового керівника Осадчу Катерину Петрівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інформатики і кібернетики.
 • Бовтуту Світлану, студентка IV курсу факультету інформатики, математики та економіки, за отримання диплому І ступеня із галузі знань «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», та її наукового керівника Найдиша Андрія Володимировича, професора, доктора технічних наук, завідувача кафедри прикладної математики та інформаційних технологій.
 • Гавриш Ірину, студентку І курсу магістратури хіміко-біологічного факультету, за отримання диплому ІІ ступеня зі спеціальності «Екологія», та її наукового керівника Воровку Володимира Петровича, доктора географічних наук, доцента,  завідувача кафедри екологічної безпеки та раціонального природокористування.
 • Пчелу Юлію, студентку ІІ курсу магістратури філологічного факультету, за отримання диплому ІІ ступеня зі спеціальності «Романо-германські літератури», та її наукового керівника Насалевич Тамару Василівну, кандидата філологічних наук, доцента кафедри германської філології.
 • Кожаєву Аліну, студентку IV курсу природничо-географічного факультету, за отримання диплому ІІ ступеня зі спеціальності «Науки про Землю», та її наукового керівника Непшу Олександра Вікторовича, старшого викладача кафедри фізичної географії і геології.
 • Коваленко Анастасію та Суховій Лідію, студенток IV курсу філологічного факультету, за отримання диплому ІІ ступеня зі спеціальності «українська мова і література з методикою викладання» та їх наукового керівника Огульчанську  Оксану Анатоліївну, кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри української і зарубіжної літератури.
 • Шелудько Ольгу, студентку ІІІ курсу природничо-географічного факультету, за отримання диплому ІІІ ступеня зі спеціальності Географія, та її наукового керівника Гришко Світлану Вікторівну, кандидата географічних наук, доцента кафедри фізичної географії і геології.
 • Малютіну Наталію, студентку І курсу магістратури Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти, за отримання диплому ІІІ ступеня зі спеціальності Соціальна робота, та її наукового керівника Приладишеву Лідію Миколаївну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти і соціальної роботи.
 • Лазаренко Вероніку, студентку І курсу магістратури філологічного факультету, за отримання диплому ІІІ ступеня зі спеціальності «Германські мови», та її наукового керівника Жигоренко Ірину Юріївну, кандидата філологічних наук, доцента кафедри германської філології.
 • Лазаренко Михайла, студента ІІІ курсу факультету інформатики, математики та економіки та Ситник Яну, студентка IV курсу факультету інформатики, математики та економіки, за отримання дипломів ІІІ ступеня з галузі знань «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика», та їх наукового керівника Павленка Олександра Михайловича, доцента кафедри прикладної математики та інформаційних технологій.
 • Маринова Антона, студента магістратури факультету інформатики, математики та економіки, за отримання диплому ІІІ ступеня з галузі знань «Професійна освіта», та його наукового керівника Круглика Владислава Сергійовича, доктора педагогічних наук, доцента кафедри інформатики і кібернетики.
 • Дубовік Анну, студентку IV курсу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти, за отримання диплому ІІІ ступеня з галузі знань «Педагогічна та вікова психологія», та її наукового керівника Шевченко Світлану Віталіївну, к.психол.н., доцента кафедри психології.

 

Призери загальноуніверситетського конкурсу студентських робіт Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Всі вони переможці іменних факультетських конкурсів студентських робіт

За підсумками

 І місце – Качмар Вікторія, студентка 3 курсу філологічного факультету, науковий керівник АКУЛОВА Надія Юріївна,

І місце – Гавриш Ірина, студентка І курсу магістратури хіміко-біологічного факультету , науковий керівник КОПИЛОВА Тетяна Валеріївна

ІІ місце – Кожаєва Аліна, студентка 4 курсу природничо-географічного факультету, науковий керівник НЕПША Олександр Вікторович (126 балів)

ІІ місце – Сухомлінова Анастасія, студентка 2 курсу ННІ СПМО , науковий керівник ВОЛКОВА Віра Андріївна

ІІІ місце – Недава Анатолій, студент 3 курсу факультету інформатики, математики, економіки науковий керівник ВЕРХОВОД Ірина Сергіївна

 

Бажаю вам натхнення, творчої наснаги, нових ідей та успіху на шляху до їх реалізації!