Святковий онлайн-концерт «Шляхами перемоги»«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!», – саме під таким гаслом 7 травня відділом організаційно-виховної роботи університету був організований святковий онлайн-концерт «Шляхами перемоги», присвячений святкуванню Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Онлайн-концерт проводився зi сторінки Instagram, тривав годину і зібрав аудиторію у понад 250 глядачів. Ведуча заходу, начальник відділу організаційно-виховної роботи Моложон Каріна, протягом ефіру розповідала про переломні та найголовніші події Другої Світової Війни і запрошувала до ефіру талановитих студентів університету – вокалістів та хореографів, які виконали свої улюблені музичні композиції про війну, не порушуючи умови карантину. Це студент хіміко-біологічного факультету Білоус Євгеній, студентки філологічного факультету Дуднік Катерина та Тарасенко Вікторія, студенти ННІСПМО Безух Валерія, Солонюк Богдан, Грицаєнко Ніколь, Сухомлінова Анастасія та Макруха Антон.

Всі учасники і глядачі онлайн-концерту привітали глядачів з наступаючим святом Дня Перемоги та нагадали про значущість цієї події в історії України та нашому житті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *