Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Новини університету Навчально-науковий центр «Біорізноманіття» Мелітопольського педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького прийняв участь у роботі засідання Міністерства екології та природних ресурсів України

Навчально-науковий центр «Біорізноманіття» Мелітопольського педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького прийняв участь у роботі засідання Міністерства екології та природних ресурсів України

04.02.2014

31 січня 2014 року в приміщенні Мінприроди під головуванням Міністра екології та природних ресурсів України Проскурякова Олега Альбертовича відбулось урочисте засідання Координаційної ради з питань збереження, збалансованого використання та відновлення водно-болотних угідь України, приурочене до 2 лютого – Всесвітнього дня водно-болотних угідь.

У засіданні прийняли участь директор Навчально-науковий центр «Біорізноманіття», кандидат біологічних наук, доцент, член-кореспондент Української екологічної академії наук Валерій Дмитрович Сіохін та старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту  Біорізноманіття наземних та водних екосистем України, кандидат біологічних наук Петро Іванович Горлов.

У 2014 році за пропозицією Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя та сільське господарство: партнери для розвитку». Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів розпочала свій відлік 2 лютого 1971 року. Цього року Конвенція відзначає свою 43 річницю.

«У 2014 році Міністерство екології та природних ресурсів планує спрямувати зусилля на удосконалення нормативно-правового регулювання та створення ефективної системи управління водно-болотними угіддями, організацію моніторингу за станом водно-болотних угідь та екологічних освітньо-виховних заходів із залученням установ природно-заповідного фонду та заінтересованих сторін», - зазначив Міністр Олег Проскуряков.

Також очільник Мінприроди додав: «Реалізація на практиці пріоритетів щодо поліпшення збереження водно-болотних угідь можлива лише за умови об’єднання зусиль усіх державних та недержавних установ та організацій, всього населення країни. Сподіваємося, що Ви приєднаєтеся до нас і зробите свій внесок у збереження та відтворення надзвичайно цінних для природи та сільського господарства водно-болотних угідь».

На засіданні були розглянуті питання впровадження в Україні Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів, зокрема питання співпраці природоохоронних організацій та сільськогосподарських підприємств відповідно до лозунгу 2014 року «Водно-болотні угіддя та сільське господарство – партнери для розвитку».

За вагомий внесок в збереження водно-болотних угідь Азово-Чорноморського регіону В.Д. Сіохін був нагороджений довідником з природоохоронних територій «Це моя Україна», а Горлов П.І. запрошений до участі у семінарі з доповіддю «Рамсарські угіддя та природоохоронні території: моніторинг та менеджмент», який відбудеться в березні 2014 року в м. Одеса.

Директор Благодійної організації «ІнтерЕкоЦентр» Л.Д. Проценко

знайомиться з діяльністю ННЦ «Біорізноманіття».

Заступник директора Департаменту заповідної справи Мінприроди України І.Б. Іваненко та директор ННЦ «Біорізноманіття» МДПУ ім. Богдана Хмельницького доцент В.Д. Сіохін обговорюють сучасні проблеми менеджменту водно-болотних угідь півдня України