Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Вы зараз на сторінці:
Головна Новини університету Турнір з міні-футболу на кубок міста Мелітополя

Турнір з міні-футболу на кубок міста Мелітополя

11.03.2014
З 4 по 11 березня 2014  року проходив турнір з міні-футболу на кубок міста Мелітополя. У турнірі брали участь 16 команд. Змагання проходили в групах за коловою системою. У фіналі зустрілися команди Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького і «Салют». Команду університету до змагання підготував старший тренер, асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання та спортивних дисциплін Проценко Андрій Анатолійович.

В запеклій боротьбі 1 місце виборола команда педагогічного університету у складі:
Гуль Іван

Другими стали футболісти команди «Салют», третє місце, показав гідну гру, зайняла команда «Веселка».

Кращим нападаючим і кращим захисником турніру визнано гравців-студентів Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького В'ячеслава Шелудька (5 курс, природничо-географічний факультет) та Євгена Тюркіджі (5 курс, природничо-географічний факультет).