Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Наукова діяльність Науковий відділ інформує

Науковий відділ інформує

06.05.2015

 

Предлагаем Вам опубликовать свои научные труды в области управления и хозяйствования в отрасли транспорта и смежных отраслях в сборнике научных работ «Развитие методов управления и хозяйствования на транспорте».
Срок подачи Заявок, текстов и оплаты: до 15 июля 2016 г. (ДОКЛАДНІШЕ)


До відома молодих учених! Оголошується конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.

Міністерство освіти і науки України оголосило про конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах (далі – ВНЗ та НУ), що належать до сфери управління МОН (далі – Конкурс), подальше виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.


Програма проведення Х Всеукраїнського фестивалю науки 16-20 травня 2016 року


До відома науковців!

Міністерство культури України інформує, що з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 19 по 26 червня 2016 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії (орієнтовна програма поїздки додається).До відома студентів!

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що згідно зі ст. 1 чинної Протоколу співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців на 2016-2017 навчальний рік. (ДОКЛАДНІШЕ)

 Шановні науковці!

Інформуємо Вас, що відкрито прийом статей до публікації у І випуску наукового журналу «INNOVATIVE SOLUTIONS IN MODERN SCIENCE» (ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ В СУЧАСНІЙ НАУЦІ) (№ 1 (1), 2016).
Запрошуємо до публікації. Журнал зареєстровано в м. Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) ISSN 2414-6714  Матеріали приймаються до 28 березня 2016 року.
Оnline-версія журналу: http://naukajournal.org/index.php/ISMSD (ДОКЛАДНІШЕ)Пропонуємо Вам розмістити наукові публікації у електронному науковому фаховому виданні Житомирського державного університету імені Івана Франка у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації».  (ДОКЛАДНІШЕ)

За дорученням Міністерства освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів буде проводитись Міжнародний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії».
Прийом конкурсних робіт здійснюється до 20 листопада 2015 р, оцінювання конкурсних робіт – до 1 грудня 2015 р., відзначення переможців – до 1 січня 2016 р. (ДОКЛАДНІШЕ)


Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії «Корпоративне управління: процеси, стратегії, технології». Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об'єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень. Координацію роботи над колективною монографією буде здійснювати доктор економічних наук, професор Костянтин Сергійович Шапошников. Монографія видається з присвоєнням їй УДК, ББК і номера ISBN, а також передбачена розсилка її примірників у провідні бібліотеки та ВНЗ України, щоб з результатами досліджень мало можливість ознайомитися широке коло зацікавлених читачів: науковців, аспірантів, студентів.
Матеріали, опубліковані в монографії, будуть розміщені на сайті www.elibrary.ru, що забезпечить їхню індексацію у наукометричній базі РІНЦ. Це дозволить відстежити цитованість монографії у наукових виданнях. (ДОКЛАДНІШЕ)Спілка Англійської Мови в Україні оголошує початок Всеукраїнського конкурсу з ораторського мистецтва. Конкурс триватиме з 1 жовтня 2015 по 26 лютого 2016. Конкурс проводиться англійською мовою.
(ДОКЛАДНІШЕ)Шановні колеги! Приймаємо матеріали до чергового випуску наукового збірника “Іван Огієнко і сучасна наука та освіта”. Серія історична та філологічна. Збірник внесено до Переліку наукових фахових видань України (Постанова Президії ВАК України від 14.04.2010 р. № 1-05/3).
(ДОКЛАДНІШЕ)


Умови публікації статей у науковому віснику Херсонськогодержавного університету. Серія «Економічні науки» випуск 12/2015 (ДОКЛАДНІШЕ)Національний авіаційний університет, Інститут екологічної безпеки, кафедра екології запрошують до участі у І Всеукраїнському конкурсі (згідно листа МОН України № 14.1/10-2981 від 17.09.14 р.): «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2015»  (ДОКЛАДНІШЕ)


Постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 року № 701 засновано Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій (далі – Премія) та затверджено Положення про Премію.
Зазначена Премія присуджується на конкурсних засадах щороку до Дня науки за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції.  (ДОКЛАДНІШЕ)Конкурс з визначення національних представників та експертів для Програмних Комітетів Рамкової програми Європейського Союзу з фінансування наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020»
У контексті реалізації підписаної Україною угоди про асоціацію із Рамковою програмою Європейського Союзу з фінансування наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» (Ногizon 2020), Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс для номінації національних представників та експертів у рамках нової програми в таких Програмних Комітетах: (ДОКЛАДНІШЕ)КАФЕДРА АУДИТУ, РЕВІЗІЇ ТА АНАЛІЗУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ФОРМУВАННЯ ЧЕРГОВОГО ВИПУСКУ ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ «ЕКОНОМІЧНИЙ АНАЛІЗ»
Збірник призначений для фахівців, які цікавляться теоретичними та прикладними проблемами економіки, управління, фінансів, обліку, аналізу й аудиту, дає змогу науковій громадськості ознайомитися з результатами досліджень вчених-економістів.
Збірник наукових праць «Економічний аналіз» входить до переліку фахових видань Вищої атестаційної комісії у галузі економічних наук (постанова Президії ВАК України від 14 жовтня 2009 р. No 1-05/4 // Бюлетень ВАК України. – 2009.– No 11. – С. 6) та індексується в міжнародних каталогах та наукометричних базах.
Рукописи до журналу приймаються однією із трьох мов: українською, російською, англійською. Перевага надається рукописам англійською мовою. (ДОКЛАДНІШЕ)

Філологічний факультет Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка (Україна) запрошує Вас взяти участь у 5-му випуску щорічного наукового часопису «Кременецькі компаративні студії». (ДОКЛАДНІШЕ)Міжнародний науковий журнал The Advanced Science Journal™ (ISSN 2219-746X, e-ISSN 2219-7478, DOI: 10.15550/ASJ, OCLC 881627503) запрошує до публікації наукових праць у Сполучених Штатах Америки та Китаї у 2015-2017 роках. (ДОКЛАДНІШЕ)

Науковий журнал «Економіка і Фінанси»
з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії: «Економічна ефективність підприємництва в умовах нестабільної економіки» в рамках комплексної теми дослідження:  «Підвищення ефективності управління підприємствами різних організаційно-правових форм в умовах фінансово-економічної нестабільності» (номер державної реєстрації 0114U006193).
Авторам статей надається довідка про участь у розробці наукової теми.
Монографії буде надано ISBN с вихідними даними Aspekt Publishing, Taunton, MA, United States of America.

Обов’язкові примірники монографії будуть розміщені у Библиотеці Конгресу США (Library of Congress United States of America).
(ДОКЛАДНІШЕ)Інформуємо Вас, що продовжується прийом статей до публікації у одинадцятому випуску наукового журналу «Науковий огляд». Запрошуємо до участі. Журнал включено до наукометричної бази даних «РІНЦ SCIENCE INDEX», ліцензійний договір № 630-10/2013. (ДОКЛАДНІШЕ)Международное агентство по развитию культуры, образования и науки (IADCES) в сотрудничестве с Лондонским университетом (Великобритания) приглашает вас к публикации в научном периодическом журнале «British Journal of Science and Education» (ДОКЛАДНІШЕ)Международное агентство по развитию культуры, образования и науки (IADCES) в сотрудничестве с Колумбийским университетом (США) приглашает вас к публикации в научном периодическом журнале «American Journal of Scientific Research» (ДОКЛАДНІШЕ)Международное агентство по развитию культуры, образования и науки (IADCES) в сотрудничестве с Мельбурнским университетом (Австралия) приглашает вас к публикации в научном периодическом журнале «Australian science review» (ДОКЛАДНІШЕ)Науковий журнал «Економіка і Фінанси» з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії: «Проблеми соціально-економічного розвитку підприємництва» в рамках комплексної теми дослідження: «Проблеми соціально-економічного розвитку підприємництва» (номер державної реєстрації 0114U006191).
Авторам статей надається довідка про участь у розробці наукової теми. Монографії буде надано ISBN с вихідними даними видавництва Канади. (ДОКЛАДНІШЕ)


Редколегія збірника наукових праць «Грані історії» (затверджений ВАК України як фахове видання з історії від 22.12.2010 р. № 1-05/8) запрошує Вас надсилати свої статті.
Мета та тематична спрямованість видання: висвітлення проблем з вітчизняної та світової історії. (ДОКЛАДНІШЕ)КАФЕДРА АУДИТУ, РЕВІЗІЇ ТА АНАЛІЗУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ФОРМУВАННЯ ЧЕРГОВОГО ВИПУСКУ ЗБІРНИКА НАУКОВИХ ПРАЦЬ «ЕКОНОМІЧНИЙ АНАЛІЗ»
Збірник призначений для фахівців, які цікавляться теоретичними та прикладними проблемами економіки, управління, фінансів, обліку, аналізу й аудиту, дає змогу науковій громадськості ознайомитися з результатами досліджень вчених-економістів.
Збірник наукових праць «Економічний аналіз» входить до переліку фахових видань Вищої атестаційної комісії у галузі економічних наук (постанова Президії ВАК України від 14 жовтня 2009 р. № 1-05/4 // Бюлетень ВАК України. – 2009.– № 11. – С. 6) та індексується в міжнародних каталогах та наукометричних базах.
Рукописи до журналу приймаються однією із трьох мов: українською, російською, англійською. (ДОКЛАДНІШЕ)У 2014 році Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України заснував нове періодичне наукове видання «Український педагогічний журнал». Часопис створено, щоб задовольнити інформаційні потреби педагогічної спільноти, надати їй відкритий дискусійний майданчик для висвітлення нових ідей і тенденцій розвитку педагогічної науки й освіти, сприяти популяризації та систематизації досягнень сучасної педагогіки, найвагоміших наукових здобутків у галузі освіти.  (ДОКЛАДНІШЕ)Наукова організація "Перспектива" пропонує всім зацікавленим особам опублікувати свої матеріали у збірнику наукових праць "Трансформаційні процеси національної економіки: проблеми та перспективи розвитку". (ДОКЛАДНІШЕ)Інформуємо Вас, що продовжується прийом статей до публікації у першого випуску наукового журналу «Парадигма пізнання: гуманітарні питання». Запрошуємо до публікації. Журнал включено до наукометричної бази даних «РІНЦ SCIENCE INDEX», ліцензійний договір № 630-10/2013.   (ДОКЛАДНІШЕ)
International Agency for the Development of Culture, Education and Science (IADCES)  объявляет проведение конкурса на получение исследовательских грантов в 2015-2016 учебном году. Гранты присуждаются независимой комиссией экспертов на основе предыдущего анонимного рецензирования письменных заявок ("peer-review"). Гранты предоставляются авторам тех научных проектов, которые соответствуют международным стандартам. Долгосрочным заданием программы является поддержка развития научных исследований в разных странах мира. Бюджет конкурса  20 млн. евро. (ДОКЛАДНІШЕ)Международное агентство по развитию культуры, образования и науки (IADCES) в сотрудничестве с Мельбурнским университетом (Австралия) приглашает вас к публикации в научном периодическом журнале  «Australian science review» (Австралийское научное обозрение) (ДОКЛАДНІШЕ)
Інформуємо Вас, що продовжується прийом статей до публікації у четвертому випуску наукового журналу «Науковий огляд». Запрошуємо до участі. Журнал включено до наукометричної бази даних «Російський індекс наукового цитування» («РІНЦ SCIENCE INDEX»).
Оnline-версія журналу: http://naukajournal.org (ДОКЛАДНІШЕ)Международный научный журнал The Advanced Science Journal (ISSN 2219-746X, e-ISSN 2219-7478), приглашает опубликовать научные труды в США и Китае в 2014-2016 годах. Журнал издается 6 раз в год в Соединенных Штатах и дважды в год в Китае. (ДОКЛАДНІШЕ)Кафедра економічного аналізу і статистики Тернопільського національного економічного університету повідомляє про формування чергового випуску збірника наукових праць «Економічний аналіз». Збірник призначений для фахівців, які цікавляться теоретичними та прикладними проблемами економіки, управління, фінансів, обліку, аналізу й аудиту, дає змогу науковій громадськості ознайомитися з результатами досліджень вчених-економістів. (ДОКЛАДНІШЕ)


Науково-педагогічний журнал Миколаївщини «Парус» запрошує Вас на сторінки нашого журналу з результатами Ваших наукових досліджень.
Журнал є щоквартальним виданням, яке надає можливість студентам, аспірантам, магістрантам, здобувачам, науковцям, педагогам – молодим фахівцям та вченим, а також юним вихованцям Малої академії наук України опублікувати результати авторських наукових досліджень. (ДОКЛАДНІШЕ).Пропонуємо Вам розмістити наукові публікації у електронному науковому фаховому видання Житомирського державного університету імені Івана Франка у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації». (ДОКЛАДНІШЕ)Дрогобычский государственный педагогический университет имени Ивана Франко, Совет молодых учёных предлагает публиковать статьи в межвузовском сборнике трудов молодых учёных Дрогобычского государственного педагогического университета имени Иван Франко «АКТУАЛЬНЫЕ ВОПРОСЫ ГУМАНИТАРНЫХ НАУК» (раздел «Искусствоведение») (ПОДРОБНЕЕ)Кафедра обліку і аудиту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії: «Актуальні питання обліку, аналізу і аудиту: теорія та практика» (в рамках комплексної теми дослідження «Теоретико-методологічні засади розробки та впровадження інноваційних систем обліку, аналізу і аудиту ефективного розвитку підприємств» державний реєстраційний номер 0110U000203) (ДОКЛАДНІШЕ) (ПОДРОБНЕЕ)Науковий журнал «Економіка і Фінанси» з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії: «Економічна безпека в умовах глобалізації світової економіки» (в рамках комплексної теми дослідження «Розробка концепції забезпечення економічної безпеки в умовах глобалізації світової економіки» державний реєстраційний номер 0113U007516) (ДОКЛАДНІШЕ) (ПОДРОБНЕЕ)Редакційна колегія збірки наукових праць молодих учених України "Філологічні обрії" запрошує до публікації статей. (ДОКЛАДНІШЕ)Запрошуємо Вас подавати свої наукові праці до опублікування в науковому фаховому виданні Харківської державної академії фізичної культури "Слобожанський науково-спортивний вісник".
Журнал включений до переліку фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт (Постанова Президії ВАК України №3-05-11/11 від 10.11.1999. Постанова Президії ВАК України №1-05/34 від 14.10.2009 р.). Журнал відображено в базах даних: IndexCopernicus; Google Scholar; Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського. (ДОКЛАДНІШЕ)Пропонуємо Вам опубліковати результати свого наукового дослідження у фаховому збірнику "Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Історія" (ДОКЛАДНІШЕ)Пропонуємо Вам розмістити наукові публікації у електронному науковому фаховому виданні Житомирського державного університету імені Івана Франка у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації». (Постанова Президії ВАК України № 2-05/з від 08.07.09 р. про внесення збірника до Переліку електронних наукових фахових видань). (ДОКЛАДНІШЕ)International Journal of Advanced Studies (IJAS) - международный научно-экономический журнал американского изд-ва Publishing House "Science and Innovation Center" (St. Louis, USA) приглашает к сотрудничеству.
ISSN 2328-1391 (print), ISSN 2227-930X (online)
Периодичность – 2 раза в год (весна, осень).
(ДОКЛАДНІШЕ)Приглашаем Вас принять участие в подготовке и написании коллективных монографий, издаваемых международным издательством "Science & Innovation Center", St.Louis, Missouri, USA (ISBN 978-0-615-*****-*) Опубликованные монографии будут размещены в системе Российского индекса научного цитирования Научной электронной библиотеки (РИНЦ) (Інформація скачати)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . В запросе указать ФИО, должность, структурное подразделение (для студентов - специальность).

Academic Search Complete — эта база данных специально разработана для научных учреждений и является наиболее ценной многофункциональной базой данных в мире. В ней представлены полные тексты учебных материалов по многим дисциплинам. Она содержит более 9 100 полнотекстовых периодических изданий, включая более 7 900 рецензированных экспертами журналов. Помимо полнотекстовых версий изданий, база данных предоставляет аннотированный указатель к более чем 13 600 журналам и в общей сложности к более 13 200 публикациям, включая монографии, отчеты, материалы конференций и т. д. Данная коллекция содержит непревзойденный полнотекстовый массив информации по многим областям научной деятельности, включая (но не ограничиваясь ими): антропология, астрономия, биология, ветеринария, женские исследования, зоология, зоотехника, география, геология, гражданское строительство, естественные науки, материаловедение, математика, машиностроение, музыка, пищевая отрасль и технологические науки, право, психология, регионоведение, религиозные и теологические науки, фармацевтические науки, физика, химия, электротехника, этнические и многокультурные исследования, и многие другие области. Academic Search Complete предоставляет огромную коллекцию критически важной информации из уникальных источников. База данных содержит сведения в формате PDF, начиная с 1887 г., в которых большая часть текста представлена в оригинальном формате PDF (с возможностью поиска по тексту). Теперь академические базы данных содержат полноценную нормализованную лексику, включающую заголовки и перекрестные ссылки, созданные из нескольких тематических тезаурусов.

 

Education Research Complete —полноценный интерактивный источник для образовательных исследований. Данный объемный архив предоставляет самую большую и самую полную коллекцию полнотекстовых образовательных журналов в мире. Это библиографическая и полнотекстовая база данных, содержащая данные о научных исследованиях и сведения, связанные со всеми областями образования. Включены темы по всем уровням образования, начиная с раннего детства, заканчивая высшим образованием, и все образовательные специальности, например, многоязыковое образование, воспитание здорового образа жизни и освещает вопросы тестирования. Education Research Complete также включает данные о построении учебного плана, а также информацию об администрировании, политике, финансировании образования и связанных социальных вопросах. База данных предоставляет аннотированный указатель для более 2 900 журналов, а также полнотекстовые версии более 1 400 журналов. Представленная база данных также включает полнотекстовые версии 550 книг и монографий, а также полнотекстовые версии многочисленных материалов конференций, связанных с образованием


Humanities International Complete предоставляет полнотекстовые версии сотен журналов, книг и других опубликованных источников со всего мира. Созданная издательством Whitston Publishing (допечатка EBSCO Publishing), эта база данных включает все сведения из Humanities International Index (Международный указатель работ по гуманитарным наукам), т. е. более 2 200 журналов и 2.2 миллионов записей, а также уникальную полнотекстовую информацию, большая часть которой не содержится в других базах данных. Эта база данных включает полнотекстовые версии 1 100 журналов. Humanities International Complete — бесценный источник информации для студентов, исследователей и преподавателей, а также для всех, интересующихся любыми аспектами гуманитарных наук, которые стали доступны благодаря предоставлению данных литературного, научного и творческого мышления со всего мира. Humanities International Complete — обязательная коллекция для библиотек, которым требуется предоставить всеобъемлющую полнотекстовую информацию о гуманитарных науках.


Computers & Applied Sciences Complete охватывает спектр прикладных наук, представляет собранные знания по традиционным техническим задачам и предоставляет материалы для исследования коммерческих и социальных аспектов внедрения новых технологий. CASC предоставляет аннотированный указатель для более 1 900 научных журналов, профессиональных публикаций и других справочных источников из других коллекций. Также доступно более 1000 периодических изданий в полнотекстовом варианте. Предметные области включают ряд инженерных дисциплин, компьютерной теории и систем, новые технологии в социальном и профессиональном контексте. Исследования поддерживаются наличием цитируемых ссылок возможностью поиска для ключевых журналов.

 


 

Про подання праць на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених (скачати)

Указом Президента України від 12 червня 2000 року № 779 «Про Положення про щорічну премію Президента України для молодих вчених» започатковано щорічні премії Президента України для молодих вчених.
Щорічні премії Президента України присуджуються за видатні досяг-нення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють розвитку науки.
Щороку присуджується 40 премій (з них – п’ятнадцять премій для молодих вчених Національної академії наук України) у розмірі 20 тисяч гривень кожна.
Просимо до 28 січня 2013 року подати наукові праці на здобуття щорічних премій Президента для молодих вчених з урахуванням Інструкції про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних премій Президента України для молодих вчених, розробленої Комітетом з Держаних премій України в галузі науки і техніки (далі - Комітет).

 


 

На сайті МОНмолодьспорту України опубліковано наказ № 1112 від 17.10.2012 р. з вимогами до опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

 


 

Стратегічні напрямки розвитку науково-дослідної роботи університету.

Проведення наукових досліджень та впровадження їх результатів у навчальний процес, відповідність змісту освіти сучасним досягненням науки у відповідній галузі знань, є однією із основних вимог до функціонування вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації.


<hr id="system-readmore" />
<br />Кафедра педагогічної творчості Національного педагогічного університету  імені М.П.Драгоманова запрошує до участі у наступному випуску № 21 (31)  16 серії “Творча особистість учителя: проблеми теорії і практики”  збірника наукових праць “Науковий часопис НПУ ім. М.П.Драгоманова”,  затвердженого ВАК України як фахове видання з педагогічних наук  (Бюлетень ВАК України, 1999, № 5; 2004, № 8; 2010, № 5).<br /><strong>Термін подачі матеріалів</strong> – до 15 жовтня 2013 р. (<a href="/new/images/files/konferencii/nauk_zbirki/nauk_zbir_npu_n21.doc">ДОКЛАДНІШЕ</a>)<br /><br />
<hr />
<br />Редакційна колегія наукового журналу “Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Філологія” запрошує Вас до співробітництва!<br /><strong>Просимо надсилати статті</strong>, присвячені актуальним проблемам літературознавства, лінгвістики або фольклористики <strong>до 31жовтня2013року</strong> (видання збірника заплановано на грудень). (<a href="/new/images/files/konferencii/nauk_zbirki/visnik_mariupol.doc">ДОКЛАДНІШЕ</a>)<br /><br /><br /><br />
-->