Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Наукова діяльність

Науковий відділ інформує

19.07.2018

 

 

 


Інформація про наукову, науково-технічну та інноваційну діяльність МДПУ імені Богдана Хмельницького


 

Програма розвитку наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності в МДПУ імені Богдана Хмельницького на 2018-2021 рр.

 


Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочинається у 2019 році за рахунок коштів державного бюджету

Відділ наукової роботи студентів МДПУ імені Богдана Хмельницького  з метою підвищення наукового рівня фундаментальних досліджень, практичної цінності прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок,  та на виконання наказу  Міністерства освіти і науки України від 15.05.2018 року № 474 «Про  проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок» до 22.06.2018 р. приймає матеріали на конкурс згідно з вимогами МОН України  та наказу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького № 84/37-06 від 24.05.2018 р.

Інформація щодо введення проектів в систему знаходиться за посиланнями: https://mon.rit.org.ua/ та https://kis.rit.org.ua/.

За довідками звертатися до відділу наукової роботи студентів

 


Про підготовку звітної документації щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності університету за І півріччя 2018 року.

Відділ наукової роботи студентів МДПУ імені Богдана Хмельницького  з метою підведення підсумків наукової та науково-технічної діяльності з 20.06.2018 р. до 22.06.2018 р. приймає звітну документацію згідно Наказу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького № 79/37-06 від 14.05.2018 р.


Загальноуніверситетський конкурс імені Богдана Хмельницького

МДПУ імені Богдана Хмельницького проводить іменні факультетські конкурси студентських творчих робіт та  загальноуніверситетський конкурс імені Богдана Хмельницького в два етапи: I етап – іменний факультетський конкурс студентських творчих робіт, II етап - загальноуніверситетський конкурс імені Богдана Хмельницького.

Перший етап проводиться в Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти та факультетах університету з 20-24 листопада 2017 р. Конкурсні роботи студенти можуть надати до деканатів факультетів та інституту.

Другий етап відбудеться 7 грудня 2017 р. До участі запрошуються переможці які посіли призові місця іменних факультетських конкурсів студентських творчих робіт.

 


Перший тур  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р.

МДПУ імені Богдана Хмельницького проводить Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р. з 20 листопада 2017 р. по 15 грудня 2017 р. у Навчально-науковому інституті соціально-педагогічної та мистецької освіти та факультетах університету.

 


Про підготовку звітної документації щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності університету за 2017 рік.

Відділ наукової роботи студентів МДПУ імені Богдана Хмельницького  з метою підведення підсумків наукової та науково-технічної діяльності та складання щорічного звіту за 2017 рік  до 25.12.2017 р. приймає звітну документацію згідно Наказу Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького №128/37-06 від 13.11.2017 р.

 


Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 н.р.

 

Відділ наукової роботи студентів МДПУ імені Богдана Хмельницького до 10.01.2018 р. приймає студентські наукові роботи оформлені відповідно до вимог Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605. Супровідні документи за адресою http://www.mdpu.org.ua/new/uk/naukova-djalnst/1110.htmlЗаключний звіт незалежного європейського аудиту національної системи досліджень та інновацій України

 


Редколегія збірника наукових праць «ПРОБЛЕМИ ЗАКОННОСТІ» (http://plaw.nlu.edu.ua/) запрошує до публікації наукових статей проблемного, узагальнюючого й методичного характеру, присвячених актуальним проблемам правознавства, що раніше ніде не друкувались. Статті приймаються українською, англійською або російською мовами. Засновник і видавець – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. (ДОКЛАДНІШЕ)До відома молодих учених! Оголошується конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених.

Міністерство освіти і науки України оголосило про конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах (далі – ВНЗ та НУ), що належать до сфери управління МОН (далі – Конкурс), подальше виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.