Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Природничо - географічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Філологічний факультет Мелітопольського державного педагогічного університета імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Slide 1 jFlow Plus

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Ukrainian (UA)
Вы зараз на сторінці:
Головна Конференції

Конференції

01.01.2017

Запрошуємо до участі:

 

2017 рік

 

СІЧЕНЬ


 

ЛЮТИЙ


у XIV Міжнародній методичній школі–семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті».

Дата проведення: 1-3 лютого 2017 року

Місце проведення: НТУ «Харківський політехнічний інститут» (ДОКЛАДНІШЕ)

 


у першій Всеукраїнській науково-практичній конференції "Тьюторство як засіб реалізації принципу індивідуалізації в освіті"

Дата проведення: 8 лютого 2017 року

Місце проведення: м. Київ (ДОКЛАДНІШЕ)

 


у VІІ Всеукраїнській зимовій правничій школі

Дата проведення: 07-12 лютого 2017 року.

Місце проведення: Високогірна туристична база "Едельвейс" Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений - 30 км. від смт. Воловець) (ДОКЛАДНІШЕ)

 


 

у конференції «Перші Таврійські економічні наукові читання»

Дата проведення: 10-11 лютого 2017 року

Місце проведення: Інститут управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського (ДОКЛАДНІШЕ)

 

 

БЕРЕЗЕНЬ


у роботі Другої всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті»

Дата проведення: 16-17 березня 2017 року

Місце проведення: Львівський національний університет ім. Івана Франка. (ДОКЛАДНІШЕ)

 


 

у роботі міжнародної науково-практичної конференції «ФІНАНСОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЗРУШЕНЬ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ»

Дата проведення: 21-22 березня 2017 р.

Місце проведення: м. Мукачево (ДОКЛАДНІШЕ)

 


 

у роботі Другої Всеукраїнської наукової конференції «Україна в гуманітарних і соціально-економічних вимірах»

Дата проведення: 24-25 березня 2017 р.

Місце проведення: Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара (ДОКЛАДНІШЕ)

 

КВІТЕНЬ


у роботі ХI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених та студентів „ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ”

Дата проведення: 20 квітня 2017 року

Місце проведення: на базі Національного авіаційного університету (м. Київ) (ДОКЛАДНІШЕ)

 


 

у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційна безпека та комп'ютерні технології», присвячена актуальним напрямкам розвитку інформаційних технологій в Україні та світі.

Дата проведення: 20-22 квітня 2017 року

Місце проведення: в Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький) (ДОКЛАДНІШЕ)

 


 

Міжнародна науково-практична конференція "ІННОВАЦІЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОСВІТИ, ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ІНКЛЮЗІЇ ТА ПРАГМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ СОЦІУМА"

Дата проведення: 24-25 квітня 2017 року

Місце проведення: м. Кам’янець-Подільський (ДОКЛАДНІШЕ)

 

ТРАВЕНЬ


у міжнародній науковій конференції "Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур"

Дата проведення: 12-13 травня 2017 р.

Місце проведення: Національний університет «Острозька академія» (ДОКЛАДНІШЕ)

 

 

 

ЖОВТЕНЬ


у Всеукраїнській науковій конференції  „Іван Ковалик та українське мовознавство: історія, школи, проблеми”,  присвяченій 110-ій річниці від дня народження проф. І. І. Ковалика.

Дата проведення: 26–27 жовтня 2017 р.

Місце проведення: Львівський національний університет ім. Івана Франка. (ДОКЛАДНІШЕ)

 

 

ЗАПРОШУЄМО ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Высшая школа управления и администрации в Ополе (Польша) приглашает вас принять участие в написании коллективной монографии: PRZEMIANY W NOWOCZESNYM SPOŁECZEŃSTWIE: ASPEKTY SPOŁECZNE, EKONOMICZNE I HUMANITARNE Издание запланировано на март 2017 г. (ДОКЛАДНІШЕ)

 


Шановні науковці, викладачі, докторанти та аспіранти! Запрошуємо до публікації в електронному науковому фаховому виданні «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ» (ДОКЛАДНІШЕ)


Научный журнал «Экономика и Финансы» с целью публикации результатов научно-исследовательских работ приглашает научных работников и всех заинтересованных лиц принять участие в написании коллективных научных монографий:
«Учет, анализ и аудит деятельности предприятий: проблемы, тенденции, перспективы» в рамках комплексной темы исследования: «Теория и практика управленческого и бухгалтерского учета, анализа и аудита деятельности субъектов хозяйствования» (номер государственной регистрации 0113U007515). (ДОКЛАДНІШЕ)

«Экономическая безопасность: теория, методология, практика» в рамках комплексной темы исследования: «Разработка концепции обеспечения экономической безопасности в условиях глобализации мировой экономики» (номер государственной регистрации 0113U007516) (ДОКЛАДНІШЕ)

«Стратегический учет, анализ и аудит: теория, методология, практика»
в рамках комплексной темы исследования: «Теория и практика управленческого и бухгалтерского учета, анализа и аудита деятельности субъектов хозяйствования» (номер государственной регистрации 0113U007515) (ДОКЛАДНІШЕ)

Авторам статей выдается справка об участии в разработке научной темы.Кафедра обліку і фінансів Бердянського університету менеджменту і бізнесу запрошує всіх бажаючих прийняти участь у написанні колективної монографії ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНІ ТА ФІНАНСОВІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ в межах завершуваних тем досліджень:
1) Сучасний стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку та економічного аналізу діяльності підприємств в Україні (державний реєстраційний номер 0110U002376);
2) Фінансовий механізм забезпечення сталого розвитку соціально-економічних систем (державний реєстраційний номер 0111U004341)
(ДОКЛАДНІШЕ)Пропонуємо Вам розмістити наукові публікації у електронному науковому фаховому виданні Житомирського державного університету імені Івана Франка у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації».  (ДОКЛАДНІШЕ)Запрошуємо Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії «Корпоративне управління: процеси, стратегії, технології». Майбутнє видання стане результатом праці колективу авторів, об'єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень. Координацію роботи над колективною монографією буде здійснювати доктор економічних наук, професор Костянтин Сергійович Шапошников. Монографія видається з присвоєнням їй УДК, ББК і номера ISBN, а також передбачена розсилка її примірників у провідні бібліотеки та ВНЗ України, щоб з результатами досліджень мало можливість ознайомитися широке коло зацікавлених читачів: науковців, аспірантів, студентів.
Матеріали, опубліковані в монографії, будуть розміщені на сайті www.elibrary.ru, що забезпечить їхню індексацію у наукометричній базі РІНЦ. Це дозволить відстежити цитованість монографії у наукових виданнях. (ДОКЛАДНІШЕ)Міжнародний науковий журнал The Advanced Science Journal™ (ISSN 2219-746X, e-ISSN 2219-7478, DOI: 10.15550/ASJ, OCLC 881627503) запрошує до публікації наукових праць у Сполучених Штатах Америки та Китаї у 2015-2017 роках. (ДОКЛАДНІШЕ)Науковий журнал «Економіка і Фінанси» з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії: «Економічна ефективність підприємництва в умовах нестабільної економіки» в рамках комплексної теми дослідження:  «Підвищення ефективності управління підприємствами різних організаційно-правових форм в умовах фінансово-економічної нестабільності» (номер державної реєстрації 0114U006193).
Авторам статей надається довідка про участь у розробці наукової теми.
Монографії буде надано ISBN с вихідними даними Aspekt Publishing, Taunton, MA, United States of America.

Обов’язкові примірники монографії будуть розміщені у Библиотеці Конгресу США (Library of Congress United States of America).
(ДОКЛАДНІШЕ)Международное агентство по развитию культуры, образования и науки (IADCES) в сотрудничестве с Лондонским университетом (Великобритания) приглашает вас к публикации в научном периодическом журнале «British Journal of Science and Education» (ДОКЛАДНІШЕ)Международное агентство по развитию культуры, образования и науки (IADCES) в сотрудничестве с Колумбийским университетом (США) приглашает вас к публикации в научном периодическом журнале «American Journal of Scientific Research» (ДОКЛАДНІШЕ)Международное агентство по развитию культуры, образования и науки (IADCES) в сотрудничестве с Мельбурнским университетом (Австралия) приглашает вас к публикации в научном периодическом журнале «Australian science review» (ДОКЛАДНІШЕ)Науковий журнал «Економіка і Фінанси» з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії: «Проблеми соціально-економічного розвитку підприємництва» в рамках комплексної теми дослідження: «Проблеми соціально-економічного розвитку підприємництва» (номер державної реєстрації 0114U006191).
Авторам статей надається довідка про участь у розробці наукової теми. Монографії буде надано ISBN с вихідними даними видавництва Канади. (ДОКЛАДНІШЕ)Редколегія збірника наукових праць «Грані історії» (затверджений ВАК України як фахове видання з історії від 22.12.2010 р. № 1-05/8) запрошує Вас надсилати свої статті.
Мета та тематична спрямованість видання: висвітлення проблем з вітчизняної та світової історії. (ДОКЛАДНІШЕ)
Международное агентство по развитию культуры, образования и науки (IADCES) в сотрудничестве с Мельбурнским университетом (Австралия) приглашает вас к публикации в научном периодическом журнале  «Australian science review» (Австралийское научное обозрение) (ДОКЛАДНІШЕ)Дрогобычский государственный педагогический университет имени Ивана Франко, Совет молодых учёных предлагает публиковать статьи в межвузовском сборнике трудов молодых учёных Дрогобычского государственного педагогического университета имени Иван Франко «АКТУАЛЬНЫЕ ВОПРОСЫ ГУМАНИТАРНЫХ НАУК» (раздел «Искусствоведение») (ПОДРОБНЕЕ)